«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Напади на комунальників при виконанні службових обов’язків — це норма для нашого міста?

2020-09-29  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Напади на комунальників при виконанні службових обов’язків — це норма для нашого міста?

У Полтаві та області почастішали напади на представників підприємств сфери обслуговування, до обов’язків яких входить спілкування зі споживачами за місцем їх проживання. Чи вдасться зупинити хвилю насилля, читайте у нашому матеріалі.

У п’ятницю, 25 вересня, о 8 годині 15 хвилин ранку у центральній частині міста Полтава по вул. Гоголя на працівника ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», що виконував службові обов’язки, групою осіб було скоєно напад і завдано тілесних ушкоджень. На момент скоєння нападу працівник підприємства встиг відрекомендуватись та пред’явити службове посвідчення. Однак це не вберегло його від злочинних дій по відношенню до нього. 

Як було встановлено медиками, в результаті нападу працівник підприємства отримав струс головного мозку та ушкодження тулуба середнього ступеня тяжкості. «Полтаватеплоенерго» звернулося до правоохоронних органів щодо факту нападу на працівника підприємства. Наразі тривають слідчі дії стосовно встановлення обставин нападу та осіб, які його скоїли. За фактом побиття вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Останнім часом почастішали напади на представників полтавських підприємств сфери обслуговування, до обов’язків яких входить спілкування зі споживачами за місцем їх проживання. Згадати хоча б недавній випадок із нападом на працівника «Полтавагазу», що відбувся цього місяця у передмісті Полтави. На наше переконання, при таких візитах комунальники мають бути впевнені у своїй захищеності. А така впевненість у них на сьогодні, на превеликий жаль, відсутня!

Шановні правоохоронці, давайте разом із вами створимо умови — кожен із нас на своєму місці — коли комунальники міста та області будуть спокійно виконувати свою роботу без побоювання за власне життя чи здоров’я.

У свою чергу адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», профспілковий комітет та трудовий колектив підприємства не стоятимуть осторонь цього факту нелюдського ставлення до нашого колеги і вживатимуть всіх законних заходів задля притягнення винних осіб до відповідальності.

Шановні полтавці, агресія по відношенню до ближнього не здатна вирішити жодної з проблем, а навпаки — може лише їх примножувати. Тим більше, виправдання її прояву взагалі не існує! 

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2020-2021 рр.

у м.Полтава завершиться у понеділок, 12 квітня

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Опалювальний сезон 2020-2021 рр. завершено

РІШЕННЯ
Про закінчення опалювального сезону 2020/2021 року
від 07.04.2021 р. № 43

Відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630, та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Полтавської міської ради...


 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram
Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з зафіксованими новими випадками захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, та з метою запобігання поширення вірусу насамперед серед відвідувачів, із середи, 10 березня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.