«Полтаватеплоенерго» вітає кадровиків із професійним святом!

2020-10-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
ВІТАЄ КАДРОВИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

12 жовтня своє професійне свято відзначають кадровики «Полтаватеплоенерго».
«Полтаватеплоенерго»: Вітаємо із Днем кадровика!

Шановні колеги — менеджери з управління персоналом — вітаємо вас із Днем кадровика!

Саме від вашої щоденної роботи залежить успішність і конкурентність нашого підприємства. Саме до вас, шановні працівники відділу кадрів, найчастіше звертаються полтавські теплоенергетики і з професійних, і з особистих питань. Лише завдяки вашій виваженості, майстерному вмінню читати людські душі та здатності знайти підхід до кожного, кожен із нас має можливість працювати у професійному та злагодженому колективі. Тож дякуємо вам за вашу професійний і людяність по відношенню до кожного із нас.

У день вашого професійного свята щиро зичимо вам гарного настрою, творчої наснаги, поваги від колег і задоволення від виконаної роботи!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із понеділка, 19 жовтня, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
У зв’язку різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, та віднесенням міста Полтави до «червоної» карантинної зони, із понеділка, 19 жовтня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Упродовж дії у нашому місті карантинних обмежень, які передбачені для «червоної» карантинної зони, «Полтаватеплоенерго» та його абонентська служба працюватимуть... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 22 ЖОВТНЯ У ПОЛТАВІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2020-2021рр.
У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста Полтава... 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО