«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітання усім нашим автомобілістам!

2020-10-23  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ВІТАННЯ УСІМ НАШИМ АВТОМОБІЛІСТАМ!

Цієї неділі, 25 жовтня, своє професійне свято відзначають працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго».

ШАНОВНІ  КОЛЕГИ!

«День автомобіліста» – це свято не лише для водіїв, а й для тих хто своєю щоденною працею забезпечує безперебійність та безпечність роботи автотранспортних засобів нашого підприємства.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітання усім  нашим автомобілістам!


Це свято можна вважати всенародним. Адже, більше третини населення нашої планети щодня керують власними автівками, решта ж регулярно користується транспортними засобами як пасажири. 

Безумовно, транспорт — це невід’ємна частина життя і нашого підприємства. Саме від повсякденної роботи автомобілістів  залежить діяльність всіх без винятку структурних підрозділів, а також оперативність реагування на будь-які виробничі ситуації. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Тож,  від імені всього трудового колективу, вітаємо всіх, хто вірний професійному обов’язку і керму вантажного чи легкового автомобіля. 

Щиро бажаємо добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із понеділка, 19 жовтня, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
У зв’язку різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, та віднесенням міста Полтави до «червоної» карантинної зони, із понеділка, 19 жовтня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Упродовж дії у нашому місті карантинних обмежень, які передбачені для «червоної» карантинної зони, «Полтаватеплоенерго» та його абонентська служба працюватимуть... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО