«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Вітає усіх причетних з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2020-11-16  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Вітає усіх причетних з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Від щирого серця вітаємо сьогодні тих, хто створює інформаційний простір Полтавщини із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ - МЕДІЙНИКИ!

Сьогодні, 16 листопада, ми адресуємо вам наші щирі вітання із професійним святом.

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам, ми щодня дізнаємося про події у світі, у нашій країні, нашій області. Це допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування. Ви не стоїте осторонь життєво важливих процесів і в галузі комунальної теплоенергетики Полтавщини. Наші споживачі завжди в курсі останніх новин на підприємстві «Полтаватеплоенерго». Завдяки вам, телевізійники і радійники, суспільно важливу інформацію про початок опалювального  періоду, чи про його завершення жителі нашої області отримують оперативно і вчасно! Ви завжди тримаєте руку на пульсі подій!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, операторів, відео монтажерів, звукорежисерів – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Бажаємо всім вам професійного росту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із понеділка, 19 жовтня, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
У зв’язку різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, та віднесенням міста Полтави до «червоної» карантинної зони, із понеділка, 19 жовтня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Упродовж дії у нашому місті карантинних обмежень, які передбачені для «червоної» карантинної зони, «Полтаватеплоенерго» та його абонентська служба працюватимуть... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО