«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітаємо усіх студентів — зі святом!

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2020-11-17  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ВІТАЄМО УСІХ СТУДЕНТІВ — ЗІ СВЯТОМ!

Щороку 17 листопада у світі відзначають Міжнародний день студентів. Сьогодні наші щирі вітання линуть на адресу тих, хто лише здобуває професійну освіту.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ВІТАЄМО УСІХ СТУДЕНТІВ — ЗІ СВЯТОМ!

ШАНОВНІ НАШІ СТУДЕНТИ!

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Не дарма кажуть: майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Бо студентські роки, то найкращий час для визначення цілей і пріоритетів у житті.

Сьогодні ми надсилаємо вітання усім студентам, а особливо тим, хто, вже на фінішній прямій і визначився зі своїм першим місцем роботи або вже працює на підприємстві «Полтаватеплоенерго». 

Для підприємства важливо і цінно, що ви обрали галузь комунальної теплоенергетики, для реалізації своїх амбітних планів на професійній стежині до успіху. А наші досвідчені працівники мають змогу ділитися своїми вміннями і майстерністю з молодими розумним, сміливими і амбітними. 

Тож бажаємо вам завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, не втрачати віри у себе і ніколи не шкодувати про свій вибір.

Чекаємо на вас на виробництві уже з дипломами!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із понеділка, 19 жовтня, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
У зв’язку різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, та віднесенням міста Полтави до «червоної» карантинної зони, із понеділка, 19 жовтня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Упродовж дії у нашому місті карантинних обмежень, які передбачені для «червоної» карантинної зони, «Полтаватеплоенерго» та його абонентська служба працюватимуть... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО