«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вислови свою думку — і, можливо саме твоя позиція та небайдужість, допоможе ухвалити рішення своєчасно!

2021-04-02  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Вислови свою думку — і, можливо саме твоя позиція та небайдужість, допоможе ухвалити рішення своєчасно!

«Полтаватеплоенерго» продовжує започатковувати нові традиції. Цього разу інновації допоможуть полтавським теплоенергетикам налагодити більш тісну взаємодію із споживачами у вирішенні значущих та актуальних на сьогодні питань.

Шановні полтавці та споживачі послуг нашого підприємства, запрошуємо вас взяти участь у он-лайн опитуванні. Відзавтра, із суботи 3 квітня, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго»  стартує голосування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон. Долучайтесь, думка кожного полтавця дуже важлива для нас!

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, рішення про закінчення опалювального періоду ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для такого рішення є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того щоб рішення про завершення цьогорічного опалювального періоду відповідало букві закону, середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль повинна перевищувати +8°С. Проте, і виключення також можуть бути…

Необхідно наголосити, що започатковане «Полтаватеплоенерго» опитування, носить консультаційний характер. Проте, результати опитування обов’язково будуть оголошуватися щодня на офіційному сайті підприємства та доводитимуться до відома керманичів нашого міста, аби їх рішення було своєчасним і максимально враховувало думку громади Полтави.

 Звертаємо увагу бажаючих долучитися до опитування: оскільки, температурний режим щодня змінюється, при цьому змінюючи і думку кожного із респондентів — споживачів послуг підприємства, стосовно предмету опитування, саме голосування триватиме кілька діб (до прийняття рішення про завершення опалювального періоду у м. Полтаві). Результати опитування будуть визначатися щодоби — з 8-ї години ранку до 8-ї години ранку, і у наступний період розпочинатимуться з початку — оскільки кожного дня, в період проведення опитування, разом із зміною температури зовнішнього повітря думка наших респондентів також може змінюватися

Орієнтовний графік проведення голосування:

   — Період №1 — 3 та 4 квітня (субота та неділя), із підведенням підсумків у понеділок, 5 квітня;
   — Період №2 — 5 квітня (понеділок), із підведенням підсумків у вівторок, 6 квітня;
   — Період №3 — 6 квітня (вівторок), із підведенням підсумків у середу, 7 квітня;
   — І далі — аналогічно (до прийняття рішення про завершення опалювального періоду у м. Полтаві). 

Наголошуємо, участь у опитування може взяти кожен охочий, але зробити це упродовж доби у нього вийде лише один раз!


Вас зацікавила можливість взяти участь у опитуванні? Тоді запрошуємо до нас на сайт щоденно, починаючи з 3 квітня поточного року аби висловити свою думку, щодо необхідності завершувати опалювальний сезон у Полтаві вже зараз!

Для участі в голосуванні переходь за посиланням.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2020-2021 рр.

у м.Полтава завершиться у понеділок, 12 квітня

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Опалювальний сезон 2020-2021 рр. завершено

РІШЕННЯ
Про закінчення опалювального сезону 2020/2021 року
від 07.04.2021 р. № 43

Відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630, та керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Полтавської міської ради...


 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram
Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Сьогодні завершився опалювальний період 2020-2021рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Попри те, що опалювальний період 2020-2021рр. завершився лише сьогодні, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з зафіксованими новими випадками захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, та з метою запобігання поширення вірусу насамперед серед відвідувачів, із середи, 10 березня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.