«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано на 3 дні.

2021-01-10  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано на 3 дні.

Введення в експлуатацію реконструйованої ділянки теплової мережі у мікрорайоні «Алмазний» відтерміновується. Тож і постачання гарячої води до осель мешканців багатоквартирних будинків також буде відновлено не 4 жовтня, як було заявлено раніше, — а на три дні пізніше.

У зв’язку з непередбачуваними обставинами, що виникли у підрядної організації, яка здійснює ремонтні роботи на ділянці трубопровода з теплопостачання у мікрорайоні «Алмазний», введення в експлуатацію теплової мережі відтерміновується.

За наявною у підприємства інформацією, введення її в експлуатацію стане можливим не пізніше ранку 7 жовтня. А отже гаряче водопостачання до 27 житлових будинків  мікрорайону буде також відновлено від ранку 7 жовтня.

«Полтаватеплоенерго» приносить вибачення за тимчасові незручності, що виникли не з вини підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagra, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Щороку на підприємстві «Полтаватеплоенерго» у міжопалювальний період виконують ремонтні роботи, готують теплове господарство до зими. І, останнім часом, усе рідше це означало повну реконструкцію і переоснащення котелень новітнім обладнанням

Попри фінансову скруту, підприємство повертається до практики проведення реконструкції і модернізації об’єктів теплового господарства міста... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

КОРИСНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У зв’язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, із четверга, 4 листопада поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО