Депутати розглянули зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік

 

Фото: Новини Полтавщини

25 березня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, яке відбулося під головуванням Валерія Пархоменка, депутати розглянули ряд бюджетних і майнових питань. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Іван Момот, заступник голови обласної ради Володимир Марченко, начальники обласних управлінь і служб.

Комісія розглянула та підтримала проекти регіональних програм: обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки, регіональної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Полтавської області на 2011-2014роки, обласної Програми 'Питна вода Полтавщини' на 2011-2020 роки,комплексної Програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області на 2011-2012 роки.

Депутати схвалили зміни до показників обласного бюджету на 2011 рік, перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2011 році, зміни до додатку обласної Програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на2011 рік. Як повідомив заступник Головного фінансового управління Павло Кропивка, на утримання установ обласного значення, проведення заходів та формування бюджету розвитку за рахунок вільного залишку бюджетних коштів на початку року спрямовується 30, 5 млн. грн. За рахунок розподілу залишку коштів на початок року збільшуються видатки на охорону навколишнього природного середовища на суму 16, 5 млн. грн.

Комісія підтримала проект рішення про погодження отримання кредиту ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» в ВАТ«Державний ощадний банк України» терміном до 5 років в сумі до 30млн. грн. на проведення модернізації діючого обладнання котелень.Як доповів генеральний директор ПОКВПТГ 'Полтаватеплоенерго'Володимир Чернявський, прийняття та реалізація запропонованого рішення дозволить підприємству покращити якість послуг, сприятиме підвищенню ефективності процесів вироблення теплової енергії і дозволить експлуатувати котельне обладнання в межах нормативних параметрів.

Депутати схвалили продаж шляхом проведення аукціону під розбирання незавершеного будівництва школи за адресою:Шишацький район, с. Федунка, розглянули заяви і звернення, що стосувалися розміщення тимчасово вільних грошових коштів обласного бюджету на депозитних рахунках, погодили результати обласного конкурсу проектів і програм розвитку територіальних громад Полтавської області 2010 року. Члени постійної комісії розглянули та підтримали зміни до переліку та напрямків використання капітальних видатків, які пропонуються до фінансування в 2011 році за рахунок галузі охорони здоров'я.

Прес-служба обласної ради



За матеріалами:        Інформагентство «НОВИНИ ПОЛТАВЩИНИ»

Адреса ресурсу:       http://poltavanews.com.ua/

Адреса матеріалу:    http://poltavanews.com.ua/news/economics/2011/3/28/deputati-rozglyanuli-zmini-do-pokaznikiv-oblasnogo-byudzhetu-na-2011-rik.aspx

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО