«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітаємо усіх причетних із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

2021-11-16  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Вітаємо усіх причетних із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Від щирого серця вітаємо сьогодні тих, хто створює інформаційний простір Полтавщини із професійним святом — Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!..


ШАНОВНІ КОЛЕГИ - МЕДІЙНИКИ!

Сьогодні, 16 листопада, ми адресуємо вам наші щирі вітання із професійним святом.

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливо уявити суспільний прогрес.

Завдяки вам, ми щодня дізнаємося про події у світі, у нашій країні, нашій області. Це допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.

Ви не стоїте осторонь життєво важливих процесів і в галузі комунальної теплоенергетики Полтавщини. Наші споживачі завжди в курсі останніх новин на підприємстві «Полтаватеплоенерго». Завдяки вам, телевізійники і радійники, суспільно важливу інформацію про початок опалювального періоду, чи про його перебіг і завершення жителі нашої області отримують оперативно і вчасно! Ви завжди тримаєте руку на пульсі подій!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, операторів, відео монтажерів, звукорежисерів — усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації!

Бажаємо всім вам професійного росту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які мешканці багатоповерхівок невдовзі отримають поштою. Проте вже зараз із інформацією про вартість послуг, отриманих споживачами у грудні 2021 року можна ознайомитися скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram (розділ "Стан рахунку"), а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача» (у розділах "Взаєморозрахунки" та "Нарахування").
 
 
Наразі триває процес формування рахунків  за послуги отримані споживачами упродовж грудня 2021 року. Після цього рахунки будуть відображені на електронних ресурсах та направлені споживачам поштою. Цього разу процес формування рахунків потребував більше часу, оскільки відбулася зміна методології проведення формування вартості послуг... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


З понеділка, 13 грудня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 13 грудня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.

Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО