«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Дорогі земляки!

2020-11-26  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Дорогі земляки!

Цієї суботи, 27 листопада, українці запалюють свічки пам’яті, згадуючи всіх, хто помер страшною смертю, замучений голодом. День пам'яті жертв голодоморів в Україні відзначають щорічно в четверту суботу листопада.

Українці в 1932-1933 роках пережили велику біду – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. І ця трагедія нашого народу навіки закарбувалась у пам’яті українців. Штучний голод на багатій чорноземами Україні, безжально вбивав цілі родини. 

Тож схилімо голови і згадаймо всіх, хто залишив цей світ за останню крихту хліба, тих, хто аби врятувати своїх дітей від голодної смерті мали йти на «злочин», всіх  безневинно покараних українців. Цей біль і цю жорстоку помсту за волелюбний дух українського народу не можна забувати.

Запалимо вогник пам’яті та вшануймо хвилиною мовчання тих, хто не пережив роки трьох голодоморів.

Пам’ятаємо і сумуємо…

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які мешканці багатоповерхівок невдовзі отримають поштою. Проте вже зараз із інформацією про вартість послуг, отриманих споживачами у грудні 2021 року можна ознайомитися скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram (розділ "Стан рахунку"), а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача» (у розділах "Взаєморозрахунки" та "Нарахування").
 
 
Наразі триває процес формування рахунків  за послуги отримані споживачами упродовж грудня 2021 року. Після цього рахунки будуть відображені на електронних ресурсах та направлені споживачам поштою. Цього разу процес формування рахунків потребував більше часу, оскільки відбулася зміна методології проведення формування вартості послуг... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


З понеділка, 13 грудня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 13 грудня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.

Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО