«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Проект ODD полтавських теплоенергетиків визнаний одним з найкращих в Україні

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-12-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Проект ODD полтавських теплоенергетиків визнаний одним з найкращих в Україні

2021 рік побив усі історичні рекорди стрибків ціни на блакитне паливо. А враховуючи, що левова частка теплової генерації в Україні напряму пов’язана саме із блакитним паливом, то заміщення природного газу альтернативними невикопними джерелами енергії стає найпріоритетнішим з-поміж можливих напрямків розвитку сучасної теплоенергетики.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Проект ODD полтавських теплоенергетиків визнаний одним з найкращих в Україні

Тенденція до постійного зростання вартості блакитного палива стабільно зберігається і у світі, і в Україні зокрема. Транспортування природного газу та його розподіл, як показує досвід останніх років, теж щосезону дорожчають. Тож, аби не бути заручником обставин і не перекладати на споживачів послуг централізованого теплопостачання фінансування надприбутків газопостачальних компаній, теплоенергетикам необхідно переоснащувати теплове господарство і, по можливості, переходити на використання альтернативних невикопних джерел енергії. 

«Полтаватеплоенерго» постійно намагається прогнозувати подальший перебіг подій на кілька кроків уперед. Наразі полтавські тепловики займаються впровадженням проєкту із комплексної модернізації теплопостачання міста Полтава.

Така модернізація системи теплопостачання Полтави дозволить на найближчі 20 років кардинально поліпшити якість централізованого теплопостачання та запобігти зростанню тарифів через стрибки вартості природного газу. Натомість «Полтаватеплоенерго» отримає можливість: замістити майже третину блакитного палива для виробництва теплової енергії альтернативними невикопними джерелами енергії; за рахунок модернізації генеруючого обладнання істотно підвищити його ККД, а отже знизити обсяги споживання природного газу; провести цілу низку заходів із зниження собівартості процесів виробництва, транспортування і постачання теплової енергії. 

Отже Проект оптимізації, автоматизації та розвитку системи централізованого теплопостачання (Optimization, Digitalization and Development of Poltava city central heating/hot water supply system скорочено ODD) має на меті модернізувати та оптимізувати існуючі котельні, аби вони могли працювати в автономному режимі, а керувати процесом їхньої роботи можна було б дистанційно. І найголовніше: проєкт передбачає перехід котелень на використання твердопаливних котлів, що використовуватимуть альтернативні невикопні види палива.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Проект ODD полтавських теплоенергетиків визнаний одним з найкращих в Україні


Цей проєкт, полтавські теплоенергетики представили на конкурсний відбір у межах реалізації програми Danida Business Finance в Україні аби отримати фінансування на його реалізацію.

Довідково: Danida Business Finance – це програма, що реалізується у рамках Датського співробітництва у цілях розвитку. Програмою передбачено надання коштів у вигляді позик та/або фінансової допомоги для фінансування стійких інфраструктурних проєктів у країнах, що розвиваються.

За результатами фінального відбору проєкт ODD полтавських теплоенергетиків увійшов до п’ятірки найкращих в Україні.

Нещодавно в Києві, під патронатом посольства Королівства Данії, відбулась зустріч з усіма фіналістами конкурсного відбору проєктів. Учасниками зустрічі були Урядовці та представники Міністерства розвитку громад і територій та представники теплоенергетичних підприємств України. На цьому заході особливо був відзначений проєкт «Полтаватеплоенерго» — як найперспективніший.

На заході полтавських теплоенергетиків представляли генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко і заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко. 

Попереду консультації і обговорення проєктів-фіналістів і визначення тих із них, що отримають державні гарантії для їх реалізації. Тож, залишається лише дочекатися офіційного оприлюднення результатів конкурсного відбору.

Та у будь-якому разі, «Полтаватеплоенерго» на цьому не зупиниться і продовжить рухатися до своєї кінцевої мети: аби в домівках полтавців було тепло та затишно, а вартість послуг підприємства — якомога менше залежала від стрибків вартості енергоносіїв.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 2022-11-28  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: до уваги споживачів міста Кременчук (крім населення)

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області № 1508 від 20 жовтня 2022 року Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» визначено виконавцем послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води по лівобережній частині міста Кременчука від джерел Кременчуцької ТЕЦ з покладенням відповідальних обов’язків згідно з законодавством.

Відповідно з 01 листопада 2022 року нарахування за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води споживачам будуть проводитися за тарифами, встановленими для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» рішенням Полтавської обласної ради № 477 від 30 вересня 2022 року. Тарифи розраховані і встановлені в залежності від способу виробництва та постачання послуги. Для споживачів теплової енергії та послуги з постачання гарячої води у м. Кременчук будуть застосовані тарифи без урахування витрат на утримання та ремонту центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонту індивідуальних теплових пунктів, а саме:

І. ДЛЯ ПОТРЕБ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 197,08 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 136 068,84 грн/Гкал/год (без ПДВ).


 ГАРЯЧА ВОДА:
 
 
тариф на послугу з постачання гарячої води  - 183,04 грн за 1 куб.м.(з ПДВ)

 
 
ІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ (КРІМ НАСЕЛЕННЯ):

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 4 731,54 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 146 257,50 грн/Гкал/год (без ПДВ).

 
ГАРЯЧА ВОДА:

 
тариф на послугу з постачання гарячої води  -  320,56 грн за 1 куб.м  (з ПДВ)

 
 
 
ІІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

ОПАЛЕННЯ:
- умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 163,45 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 132 657,35 грн/Гкал/год (без ПДВ).
 
 
 
Крім того, відповідно до статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щомісяця буде проводитися нарахування плати за абонентське обслуговування за кожною послугою окремо (постачання теплової енергії та/або постачання гарячої води).

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 МІНРЕГІОН ІНФОРМУЄ: ЯК МЕНШЕ ВИТРАЧАТИ ТЕПЛО
ТА ЩО ВАМ РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО ОПАЛЕННЯ?

АКТУАЛЬНО


АКТУАЛЬНО


КОРИСНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Тарифи для споживачів підприємства "Полтаватеплоенерго" залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році 

30 вересня 2022 року на пленарному засіданні шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийняте рішення № 477 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго». Тарифи вводяться в дію з 1 жовтня 2022 року.
В результаті прийняття рішення тарифи для споживачів підприємства «Полтаватеплоенерго» не підвищуються, а залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році.
Ознайомитись з текстом рішення та розміром тарифів споживачі мають змогу за наступним посиланням.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО