Уряд удосконалить Методику визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах

2021-12-09  


УРЯД УДОСКОНАЛИТЬ
МЕТОДИКУ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ
ЗАБОРГОВАНОСТІ З РІЗНИЦІ В ТАРИФАХ

Уряд розгляне постанову, яка передбачає удосконалення механізму визначення обсягу заборгованості держави перед підприємствами комунальної теплоенергетики з різниці в тарифах. Засідання Уряду відбудеться завтра.

Така заборгованість виникла у зв’язку з невідповідністю між фактичною вартістю послуг з теплопостачання та встановленими тарифами для населення і бюджетних установ. Визначений обсяг заборгованості буде компенсований комунальним підприємствам з державного бюджету.

Запропоновані зміни до Методики нададуть можливість збільшити компенсацію з державного бюджету комунальним підприємствам теплопостачання, оскільки тепер враховуватиметься також і обсяг коштів, спрямованих органами місцевого самоврядування на забезпечення діяльності підприємств галузі.

За пропозицією АМУ Мінрегіон підготував та вніс на засідання Уряду проєкт постанови, покликаний удосконалити Методику.

Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова:
"Місто активно інвестує у розвиток КП «Житомиртеплоенерго». Запропоновані зміни до Методики дозволять врахувати ці вкладення при визначенні обсягу заборгованості з різниці в тарифах, і це сприятиме подальшій модернізації нашого теплового господарства. Прийняття цієї постанови важливе для міста, адже йдеться про забезпечення безперебійного теплопостачання для людей у наступних сезонах”.

Вадим Бойченко, Маріупольський міський голова,
"З міського бюджету Маріуполя виділяються значні кошти для КП «Маріупольтепломережа», щоб воно могло надавати жителям міста якісні послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання. Удосконалення Методики  визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах фактично врахує цю фінансову підтримку, що дозволить нашому комунальному підприємству зменшити борги за природний газ”. 

Передбачається, що завдяки внесенню змін до Методики визначення обсягу заборгованості з різниці в тарифах підприємства ТКЕ отримають додатковий фінансовий ресурс на погашення боргів за спожитий природний газ.

За матеріалами
пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.



КОРИСНО

ОФІЦІЙНО