«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Зустрінемо Новий рік без боргів!

2021-12-21  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗУСТРІНЕМО НОВИЙ РІК БЕЗ БОРГІВ!
 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Увесь колектив обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» щиро вітає вас із прийдешніми святами Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, миру і злагоди у родинах та тепла в серцях й оселях.

Окремо, подяку висловлюємо сумлінним споживачам, які протягом всього поточного року своєчасно і у повному обсязі розраховувалися за послуги нашого підприємства. Хочемо зазначити: значною мірою саме завдяки вам підприємству вдалося не лише якісно підготувати теплове господарство до роботи в опалювальному періоді 2021-2022рр. і вчасно його розпочати, а й забезпечувати теплом оселі полтавців ЩОДНЯ!

ЗУСТРІНЕМО НОВИЙ РІК БЕЗ БОРГІВ!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО