«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітаємо з Днем Соборності України!

2022-01-21  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ!

22 січня українці відзначають одне з найважливіших державних свят — День соборності України — свято, яке символізує єдність українських земель. Понад сто років тому здійснилася мрія нашого народу про власну державу, втілена у кількох рядках Універсалу Злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Незважаючи на нетривалий союз, подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення. Акт Злуки став уроком для наступних поколінь: Україна може і має бути незалежною. 

Тож пам’ятаймо, який тернистий шлях подолала наша держава у своєму прагненні до самоствердження і якою ціною їй нині доводиться відстоювати свою незалежність. Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

Бо ж в єдності – наша сила!

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , InstagramViber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО