«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

2022-01-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Сьогодні, 31 січня, набув чинності наказ МОЗ України про розширення переліку професій, працівники яких для подальшого виконання своїх обов’язків мають бути щеплені від COVID-19. Про готовність «Полтаватеплоенерго» до виконання наказу читайте у матеріалі нижче

Остання декада січня поточного року принесла в Україну нову хвилю захворюваності на COVID-19. А нещодавно у черговий раз побито антирекорд по добовому приросту захворюваності — коли кількість хворих зросла на понад 37 тисяч осіб. 

За даними МОЗ майже 2/3 областей України перебувають у помаранчевій зоні.  А решта, включно з полтавською і сусідніми з нею областями, через стрімке зростання захворюваності балансують на межі жовтої та помаранчевої зон.

Реагуючи на таку динаміку поширення захворюваності, днями МОН рекомендував по всій Україні учнів 5-11 класів середніх шкіл та студентів ВНЗ перевести на дистанційне навчання.  Тож, відсьогодні полтавські школярі навчаються дистанційно. А також стало відомо і про вимушені канікули депутатів Верховної ради, які триватимуть до середини лютого. 

Тенденція із  ростом захворюваності спостерігається і в обласному центрі, де лікарняні заклади вже тривалий час працюють у посиленому режимі.

Наприкінці грудня 2021 року Наказом МОЗ України від 30.11.2021 №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» було розширено перелік професій, які підлягають обов’язковому профілактичному щепленню проти коронавірусу. Серед інших, до нього включили і комунальні установи, підприємства та організації. Наказ передбачає місячне відтермінування його застосування з метою надати можливість представникам зазначених установ і організацій зробити щеплення. Тож, у працівників «Полтаватеплоенерго», як і у решти комунальних установ і організацій Полтави, був місяць аби підготуватися до набуття чинності наказу МОЗ  із 31 січня 2022 року.

На сьогодні, понад 99% персоналу «Полтаватеплоенерго» мають щеплення від COVID-19, які дозволяють їм і надалі виконувати свої посадові обов’язки. Решта працівників, відповідно до наказу МОЗ, відсьогодні, із 31 січня 2022 року, відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Колектив «Полтаватеплоенерго» із повагою ставиться до особистих переконань кожного із противників вакцинації, проте на фоні сумної статистики смертності серед невакцинованих громадян, ризикувати власним життям і здоров’ям — нікому навіть на думку не спадає.

А оскільки «Полтаватеплоенерго» суворо дотримується чинного законодавства України в усіх аспектах своєї діяльності, то і надалі буде разом з усією країною протидіяти поширенню COVID-19. 

Тож, попри необхідність відсторонення частини персоналу від виконання своїх посадових обов’язків, «Полтаватеплоенерго» здатне і надалі у повному обсязі безперебійно забезпечувати своїх споживачів якісними послугами.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 2022-11-28  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: до уваги споживачів міста Кременчук (крім населення)

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області № 1508 від 20 жовтня 2022 року Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» визначено виконавцем послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води по лівобережній частині міста Кременчука від джерел Кременчуцької ТЕЦ з покладенням відповідальних обов’язків згідно з законодавством.

Відповідно з 01 листопада 2022 року нарахування за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води споживачам будуть проводитися за тарифами, встановленими для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» рішенням Полтавської обласної ради № 477 від 30 вересня 2022 року. Тарифи розраховані і встановлені в залежності від способу виробництва та постачання послуги. Для споживачів теплової енергії та послуги з постачання гарячої води у м. Кременчук будуть застосовані тарифи без урахування витрат на утримання та ремонту центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонту індивідуальних теплових пунктів, а саме:

І. ДЛЯ ПОТРЕБ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 197,08 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 136 068,84 грн/Гкал/год (без ПДВ).


 ГАРЯЧА ВОДА:
 
 
тариф на послугу з постачання гарячої води  - 183,04 грн за 1 куб.м.(з ПДВ)

 
 
ІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ (КРІМ НАСЕЛЕННЯ):

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 4 731,54 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 146 257,50 грн/Гкал/год (без ПДВ).

 
ГАРЯЧА ВОДА:

 
тариф на послугу з постачання гарячої води  -  320,56 грн за 1 куб.м  (з ПДВ)

 
 
 
ІІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

ОПАЛЕННЯ:
- умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 163,45 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 132 657,35 грн/Гкал/год (без ПДВ).
 
 
 
Крім того, відповідно до статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щомісяця буде проводитися нарахування плати за абонентське обслуговування за кожною послугою окремо (постачання теплової енергії та/або постачання гарячої води).

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 МІНРЕГІОН ІНФОРМУЄ: ЯК МЕНШЕ ВИТРАЧАТИ ТЕПЛО
ТА ЩО ВАМ РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО ОПАЛЕННЯ?

АКТУАЛЬНО


АКТУАЛЬНО


КОРИСНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Тарифи для споживачів підприємства "Полтаватеплоенерго" залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році 

30 вересня 2022 року на пленарному засіданні шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийняте рішення № 477 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго». Тарифи вводяться в дію з 1 жовтня 2022 року.
В результаті прийняття рішення тарифи для споживачів підприємства «Полтаватеплоенерго» не підвищуються, а залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році.
Ознайомитись з текстом рішення та розміром тарифів споживачі мають змогу за наступним посиланням.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО