«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

2022-01-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Сьогодні, 31 січня, набув чинності наказ МОЗ України про розширення переліку професій, працівники яких для подальшого виконання своїх обов’язків мають бути щеплені від COVID-19. Про готовність «Полтаватеплоенерго» до виконання наказу читайте у матеріалі нижче

Остання декада січня поточного року принесла в Україну нову хвилю захворюваності на COVID-19. А нещодавно у черговий раз побито антирекорд по добовому приросту захворюваності — коли кількість хворих зросла на понад 37 тисяч осіб. 

За даними МОЗ майже 2/3 областей України перебувають у помаранчевій зоні.  А решта, включно з полтавською і сусідніми з нею областями, через стрімке зростання захворюваності балансують на межі жовтої та помаранчевої зон.

Реагуючи на таку динаміку поширення захворюваності, днями МОН рекомендував по всій Україні учнів 5-11 класів середніх шкіл та студентів ВНЗ перевести на дистанційне навчання.  Тож, відсьогодні полтавські школярі навчаються дистанційно. А також стало відомо і про вимушені канікули депутатів Верховної ради, які триватимуть до середини лютого. 

Тенденція із  ростом захворюваності спостерігається і в обласному центрі, де лікарняні заклади вже тривалий час працюють у посиленому режимі.

Наприкінці грудня 2021 року Наказом МОЗ України від 30.11.2021 №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» було розширено перелік професій, які підлягають обов’язковому профілактичному щепленню проти коронавірусу. Серед інших, до нього включили і комунальні установи, підприємства та організації. Наказ передбачає місячне відтермінування його застосування з метою надати можливість представникам зазначених установ і організацій зробити щеплення. Тож, у працівників «Полтаватеплоенерго», як і у решти комунальних установ і організацій Полтави, був місяць аби підготуватися до набуття чинності наказу МОЗ  із 31 січня 2022 року.

На сьогодні, понад 99% персоналу «Полтаватеплоенерго» мають щеплення від COVID-19, які дозволяють їм і надалі виконувати свої посадові обов’язки. Решта працівників, відповідно до наказу МОЗ, відсьогодні, із 31 січня 2022 року, відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Колектив «Полтаватеплоенерго» із повагою ставиться до особистих переконань кожного із противників вакцинації, проте на фоні сумної статистики смертності серед невакцинованих громадян, ризикувати власним життям і здоров’ям — нікому навіть на думку не спадає.

А оскільки «Полтаватеплоенерго» суворо дотримується чинного законодавства України в усіх аспектах своєї діяльності, то і надалі буде разом з усією країною протидіяти поширенню COVID-19. 

Тож, попри необхідність відсторонення частини персоналу від виконання своїх посадових обов’язків, «Полтаватеплоенерго» здатне і надалі у повному обсязі безперебійно забезпечувати своїх споживачів якісними послугами.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО