«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

2022-01-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» разом з усією Україною готове протистояти новій хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Сьогодні, 31 січня, набув чинності наказ МОЗ України про розширення переліку професій, працівники яких для подальшого виконання своїх обов’язків мають бути щеплені від COVID-19. Про готовність «Полтаватеплоенерго» до виконання наказу читайте у матеріалі нижче

Остання декада січня поточного року принесла в Україну нову хвилю захворюваності на COVID-19. А нещодавно у черговий раз побито антирекорд по добовому приросту захворюваності — коли кількість хворих зросла на понад 37 тисяч осіб. 

За даними МОЗ майже 2/3 областей України перебувають у помаранчевій зоні.  А решта, включно з полтавською і сусідніми з нею областями, через стрімке зростання захворюваності балансують на межі жовтої та помаранчевої зон.

Реагуючи на таку динаміку поширення захворюваності, днями МОН рекомендував по всій Україні учнів 5-11 класів середніх шкіл та студентів ВНЗ перевести на дистанційне навчання.  Тож, відсьогодні полтавські школярі навчаються дистанційно. А також стало відомо і про вимушені канікули депутатів Верховної ради, які триватимуть до середини лютого. 

Тенденція із  ростом захворюваності спостерігається і в обласному центрі, де лікарняні заклади вже тривалий час працюють у посиленому режимі.

Наприкінці грудня 2021 року Наказом МОЗ України від 30.11.2021 №2664 «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням» було розширено перелік професій, які підлягають обов’язковому профілактичному щепленню проти коронавірусу. Серед інших, до нього включили і комунальні установи, підприємства та організації. Наказ передбачає місячне відтермінування його застосування з метою надати можливість представникам зазначених установ і організацій зробити щеплення. Тож, у працівників «Полтаватеплоенерго», як і у решти комунальних установ і організацій Полтави, був місяць аби підготуватися до набуття чинності наказу МОЗ  із 31 січня 2022 року.

На сьогодні, понад 99% персоналу «Полтаватеплоенерго» мають щеплення від COVID-19, які дозволяють їм і надалі виконувати свої посадові обов’язки. Решта працівників, відповідно до наказу МОЗ, відсьогодні, із 31 січня 2022 року, відсторонені від виконання своїх обов’язків.

Колектив «Полтаватеплоенерго» із повагою ставиться до особистих переконань кожного із противників вакцинації, проте на фоні сумної статистики смертності серед невакцинованих громадян, ризикувати власним життям і здоров’ям — нікому навіть на думку не спадає.

А оскільки «Полтаватеплоенерго» суворо дотримується чинного законодавства України в усіх аспектах своєї діяльності, то і надалі буде разом з усією країною протидіяти поширенню COVID-19. 

Тож, попри необхідність відсторонення частини персоналу від виконання своїх посадових обов’язків, «Полтаватеплоенерго» здатне і надалі у повному обсязі безперебійно забезпечувати своїх споживачів якісними послугами.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО