«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: На період ремонту теплової мережі у 109 мікрорайоні,мешканці 15 будинків тимчасово залишаться без опалення та гарячої води.

2022-03-21  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
На період ремонту теплової мережі мешканці будинків у 109 мікрорайоні тимчасово залишаться без опалення та гарячої води.

Мешканцям 15 багатоповерхівок, які розташовані у 109 мікрорайоні міста Полтава, на період виконання робіт із реконструкції ділянки теплової мережі,  постачання опалення та гарячої води буде призупинено. 

Про допомогу, щодо здійснення ремонту аварійної ділянки теплової мережі до "Полтаватеплоенерго" звернулось ТОВ "Полтаватепло", яке надає послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для мешканців 109 мікрорайону. На час виконання робіт, надання послуг із опалення та централізованого постачання гарячої води буде тимчасово призупинено. 

ПЕРЕЛІК
житлових будинків,
у яких упродовж ремонтних робіт буде відсутнє теплопостачання та гаряча вода

1.пров.Заячий, 1;
2. пров.Заячий, 3;
3. пров.Заячий, 3 А;
4. пров.Заячий, 10 А;
5. пров.Заячий, 10 Б;
6. вул.Зіньківська, 10;
7. вул.Зіньківська, 14;
8. вул.Дослідна 2;
9. вул.Дослідна 4;
10. вул.Дослідна 6;
11. вул.Дослідна 8;
12. вул.Дослідна 10;
13. вул.Дослідна 12;
14. вул.Дослідна 14;
15. вул.Ракова 16/28.

Ремонтні роботи триватимуть 2 дні: з 8 години 22 березня і до 20 години 23 березня поточного року. Після чого, послуги із постачання опалення та гарячої води мешканцям зазначених вище будинків, мають будуть  відновлені силами ТОВ "Полтаватепло".


Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО