Опалювальний період 2021-2022 рр. у м.Полтава завершиться у середу, 6 квітня

2022-04-05  

  

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2021-2022 рр.

у м.Полтава завершиться у середу, 6 квітня 


Впродовж останніх кількох діб температура зовнішнього повітря в Полтаві  зазнавала значних коливань, але починаючи з середи стовпчики термометрів, за прогнозами гідрометцентру, знову поповзуть вгору. Тож, зважаючи на значне підвищення температури повітря, підприємством, за погодженням з керівництвом області та міста, було прийнято рішення про закінчення опалювального періоду у Полтаві з 6 квітня поточного року. 

Питання про продовження опалювального періоду у лікарнях, школах, дитячих садочках та інших соціально значущих об’єктах буде узгоджуватись окремо з керівництвом цих закладів. 

Звертаємо увагу, що у разі погіршення погодних умов і значного зниження температури зовнішнього повітря постачання тепла в оселі полтавців буде відновлено.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО