«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»

2022-06-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства
влітку відвідують екопарк «Ковалівка»

Тривають літні канікули у школярів, пора на яку наші діти так довго чекали, пора радості, дозвілля та тепла. Та на жаль реальність така, що багато з нас, в зв’язку з мовномасштабною війною Росії, яка триває в нашій державі вже понад 4 місяці залишилися у холодному та страшному лютневому дні… 

Ворог безжально продовжує обстрілювати нашу прекрасну країну в якій немає тепер жодного безпечного для життя міста, Полтава ж змогла стати прихистком для тисяч тимчасово переміщених осіб із зони бойових дій. Ця війна в одну мить змінила мрії маленьких українців. Тож після такої тяжкої весни ми, дорослі, маємо подарувати  дітям літо та подбати про їхній відпочинок і докласти можливих зусиль аби він був  змістовним і цікавим.


На підприємстві «Полтаватеплоенерго» зазвичай влітку оздоровлюють дітей своїх працівників у позашкільних літніх таборах, але цього року така можливість відсутня через воєнні дії. Тож адміністрація і профспілковий комітет підприємства, щоб розрадити малечу вирішили влаштувати для дітлахів подорожі до еко-парку в Ковалівці, який, до речі, приймає тварин-переселенців із харківського еко-парку «Фельдман». І вже здійснили 3 такі поїздки, під час яких дітки мали можливість  погуляти на лоні природи, подихати свіжим повітрям, помилуватися тваринками та пахами, погодувати їх овочевими смаколиками. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»


З початком війни на підприємстві «Полтаватеплоенерго» попри скрутну ситуацію долучились до волонтерського руху і знайшли можливість допомогти зокрема й еко-парку «Ковалівка» кормами, сіном та будівельними матеріалами для облаштування вольєрів пухнастим і пернатим переселенцям з Харкова. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»


Теплоенергівці переконані, що у такий скрутний для нашої країни час, потрібно гуртуватися та допомагати тим, хто цього потребує. Тож будемо намагатися знаходити можливість для добрих справ і надалі! 
 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО