«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»

2022-06-30  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства
влітку відвідують екопарк «Ковалівка»

Тривають літні канікули у школярів, пора на яку наші діти так довго чекали, пора радості, дозвілля та тепла. Та на жаль реальність така, що багато з нас, в зв’язку з мовномасштабною війною Росії, яка триває в нашій державі вже понад 4 місяці залишилися у холодному та страшному лютневому дні… 

Ворог безжально продовжує обстрілювати нашу прекрасну країну в якій немає тепер жодного безпечного для життя міста, Полтава ж змогла стати прихистком для тисяч тимчасово переміщених осіб із зони бойових дій. Ця війна в одну мить змінила мрії маленьких українців. Тож після такої тяжкої весни ми, дорослі, маємо подарувати  дітям літо та подбати про їхній відпочинок і докласти можливих зусиль аби він був  змістовним і цікавим.


На підприємстві «Полтаватеплоенерго» зазвичай влітку оздоровлюють дітей своїх працівників у позашкільних літніх таборах, але цього року така можливість відсутня через воєнні дії. Тож адміністрація і профспілковий комітет підприємства, щоб розрадити малечу вирішили влаштувати для дітлахів подорожі до еко-парку в Ковалівці, який, до речі, приймає тварин-переселенців із харківського еко-парку «Фельдман». І вже здійснили 3 такі поїздки, під час яких дітки мали можливість  погуляти на лоні природи, подихати свіжим повітрям, помилуватися тваринками та пахами, погодувати їх овочевими смаколиками. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»


З початком війни на підприємстві «Полтаватеплоенерго» попри скрутну ситуацію долучились до волонтерського руху і знайшли можливість допомогти зокрема й еко-парку «Ковалівка» кормами, сіном та будівельними матеріалами для облаштування вольєрів пухнастим і пернатим переселенцям з Харкова. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Діти працівників підприємства влітку відвідують екопарк «Ковалівка»


Теплоенергівці переконані, що у такий скрутний для нашої країни час, потрібно гуртуватися та допомагати тим, хто цього потребує. Тож будемо намагатися знаходити можливість для добрих справ і надалі! 
 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 


Друкувати

АКТУАЛЬНО

  
 Директор комерційний «Полтаватеплоенерго» Роман Кашин:«Запровадження двоставкового тарифу є взаємовигідним варіантом у відносинах між підприємством і споживачами теплової енергії»

Як змінився порядок нарахувань на підприємстві? Чому відбулось збільшення тарифів з 1 травня під час дії воєнного стану, чи потрібно платити  за опалення в літній період? Відповіді на ці та інші запитання дав - директор комерційний  «Полтаватеплоенерго» Роман Кашин.

— Дійсно за травень місяць підприємство «Полтватеплоенерго» здійснило нарахування за послугу з постачання теплової енергії. Ця величина має назву умовно-постійна частина плати і є складовою двоставкового тарифу.

Двоставковий тариф – фактично одноставковий тариф, розподілений на дві складові: умовно-змінна частина, умовно-постійна частина.
Умовно-змінна частина складається з витрат на паливо - природний газ та електроенергію і обліковується комерційними приладами обліку.
Постійна частина тарифу нараховується впродовж року, щомісяця рівними частинами. Це витрати підприємства на ремонтні роботи котелень та теплових мереж, оновлення обладнання, заробітну плату, податкові зобов’язання, амортизацію обладнання, розподіл газу, за який підприємство також сплачує щомісячно.
Для підприємства такий підхід до застосування тарифу дає змогу отримувати кошти для проведення робіт з підготовки теплового господарства до опалювального періоду.
Перевагою двоставкового тарифу для споживачів є те що для них зменшується фінансове навантаження в опалювальний період (з квітня по жовтень вони сплачують 25% вартості теплової енергії в опалювальний період).
До речі, протягом декількох років підприємство в міжопалювальний період в рахунках рекомендувало споживачам оплачувати 50% від нарахування в зимові місяці. Кожен третій цим користувався, чим зменшував фінансове навантаження зимою.

Якщо згадати історію застосування тарифів, то до 2014 року нарахування  вже проводилися щомісячно, протягом року, а в 2015 році перейшли на нарахування лише в опалювальний період.
Запровадження двоставкового тарифу є взаємовигідним варіантом у відносинах між підприємством і споживачами теплової енергії, тому такий підхід вже застосовується в багатьох містах...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:  З 1 травня підприємство вводить в дію тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, прийняті рішенням Полтавської обласної ради № 286 від 21 жовтня 2021 року. 

З 1 травня 2022 року у розрахунках з населенням ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» застосовуватиме тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затверджені рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2021 року № 286, зі змінами, внесеними рішенням  № 326 від 09 грудня 2021 року. Ці тарифи були встановлені ще 21 жовтня 2021 року, але, у зв’язку з підписанням "Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.", застосування тарифів було відтерміновано до закінчення опалювального періоду 2021/2022 років. 

Ознайомитись з текстом рішення та розміром тарифів споживачі мають змогу за наступним посиланням:Полтавська обласна рада рішення №286
Звертаємо увагу, що тарифи розраховані і встановлені в залежності від способу виробництва та постачання послуги, а саме:
- без урахування витрат на утримання та ремонту центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонту індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється безпосередньо від котелень підприємства);
- з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється від центральних теплових пунктів - ЦТП);
- без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів та з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється за допомогою індивідуального теплопункту – ІТП);
- для будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання (дахові котельні).

Необхідно зауважити, що тарифи на послугу з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системами автономного опалення встановлені окремо для кожного будинку (дахові котельні).

Тарифи на послугу з постачання гарячої води у разі, коли гаряча вода виробляється за допомогою систем автономного опалення або індивідуального теплового пункту, що перебувають на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» також встановлені окремо для кожного будинку.
Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті підприємства  «Полтаватеплоенерго» у розділі «Тарифи для потреб населення».

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 


 

ОФІЦІЙНО