«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із Днем Полтави!

2022-09-23  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Із Днем Полтави!

Шановні полтавці!

Прийміть найщиріші вітання із Днем народження нашого міста. 

Щиро радіємо і пишаємось, що ми є невід’ємною частинкою великої полтавської родини, та маємо можливість не просто жити в цьому чарівному давньому місті, а й змінювати його: розбудовувати, робити його ще затишнішим та сучаснішим.

Полтава сьогодні — це поєднання історичних традицій, культурної спадщини і інноваційних технологій. Це місто успішних громадських ініціатив, екологічних зрушень і спортивних досягнень, колиска науки і медицини. Полтава— місто комфорту і сили для нас, її жителів.

Від щирого серця бажаємо тобі, наша рідна Полтаво, процвітання й достатку, розвитку і миру. Квітни і надалі на радість нам і нашим нащадкам!

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО