«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Відзавтра, 21 жовтня, у Полтаві стартує опалювальний сезон 2022-2023рр.

2022-10-20 
 
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Відзавтра, 21 жовтня, у Полтаві стартує опалювальний сезон 2022-2023 рр.  

Останній тиждень, аби збалансувати енергетичну систему України після ворожих атак об'єктів критичної інфраструктури, українці змушені ощадливо використовувати електричну енергію.
 
Тож усі ми зараз на енергетичному фронті, і підприємство «Полтаватеплоенерго», не зважаючи на те, що середньодобова температура зовнішнього повітря ще тримається на рівні 10 градусів тепла, ухвалило рішення 21 жовтня увімкнути опалення для усіх споживачів Полтави, аби зменшити використання електричних обігірівачів в оселях містян, відтак знизити навантаження на мережу.  

І хоча проблема дефіциту обсягів газу за «фіксованими цінами» нікуди не зникла, та значно важливіше нині стабілізувати систему електроенергії. Тож наші котельні почнуть подавати тепло до осель полтавців вже зранку 21 жовтня (загалом цей процес триватиме впродовж 2 днів).  

Тримаймо енергетичний фронт разом! Працюймо заради перемоги України!

Пресслужба "Полтаватеплоенерго" 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО