«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Про теплопостачання житлового фонду під час планових і аварійних відключень електроенергії.

2022-12-07  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Про теплопостачання житлового фонду під час планових і аварійних відключень електроенергії.

Ситуація в енергетиці країни в цілому і на Полтавщині зокрема, м’яко кажучи – не проста. Це наслідок ракетних ударів ворога по підстанціях та об’єктах енергетичної інфраструктури. Планові та аварійні відключення електропостачання, запроваджені «Укренерго», проводяться з метою збалансування енергосистеми. Це призводить не лише до побутових незручностей, а й напряму впливає на роботу котелень підприємства «Полтаватеплоенерго». На балансі підприємства 92 котельні, 25 підпадають під графіки планових відключень «Полтаваобленерго». 
Такі тривалі чи короткочасні відключення створюють передумови для виникнення аварійних ситуацій як безпосередньо на котельнях підприємства, так і в мережах теплопостачання. А це, у свою чергу, не лише створює незручності нашим споживачам, а й позбавляє можливості теплоенергетикам в складних погодних умовах і при низьких температурах повітря забезпечувати безперебійне теплопостачання до житлового фонду міста. Адже у випадку відключення електропостачання, або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск усіх систем котелень. 

Звісно, це об’єктивні складнощі у цей непростий період, тому теплоенергетики працюють у посиленому режимі і забезпечують увесь комплекс заходів, щоб запобігти критичному зниженню температури теплоносія і втримати тепломережу у робочому стані та запобігти розмерзанню системи.

Наразі створено робочу групу спільно з фахівцями «Полтаватеплоенерго» та «Полтаваобленерго», щодо вивчення можливостей переключити зазначені 25 котелень підприємства, на підстанції  «Полтаваобленерго», які не підпадають під графік відключень. І вже сьогодні три котельні підприємства вдалось переключити. Крім того, керівництво  «Полтавтеплоенерго» звернулось до Полтавської обласної військової адміністрації, з проханням посприяти у забезпеченні підприємства резервними генераторами.

Ми всі маємо відповідально поставитись до ситуації, яка склалась внаслідок російських ракетних ударів. Попереду важкий зимовий період. Ми разом маємо вистояти та забезпечити надійний тил нашим збройним силам.

Разом переможемо!

Пресслужба "Полтаватеплоенерго" 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО