![](/uploads/posts/2021-04/1619168414_logo_pte_new.png)
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Інфо-боти у Viber і Telegram — найзручніший спосіб передати показники вузлів розподільного обліку
Швидко, зручно і надійно — саме так характеризують інфо-боти у месенджерах споживачі, які вже вподобали цей спосіб передачі показників вузлів розподільного обліку. Чому ж саме через месенджери найзручніше передавати показники — читайте нижче.
![](/uploads/posts/2023-03/1679640456_photo_2023_03_24_pokazn_lich_info-bot_s_-_vibertelegram.jpg)
Цього місяця передати показники вузлів розподільного обліку теплової енергії та гарячої води слід не пізніше 31 березня включно. Зробити це можна кількома способами, однак найбільш зручний (особливо серед власників смартфонів) — через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
![](/uploads/posts/2021-04/1619168375_photos_overall_0073_05_uvaga.png)
Для тих із наших споживачів, котрі ще тільки збираються стати користувачем інфо-ботів, хочемо дати кілька корисних підказок по користуванню цими програмними продуктами «Полтаватеплоенерго».
Тож, як передати показники за допомогою інфо-ботів?
Алгоритм користування ними однаковий як для Viber, так і для Telegram:
Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот.
Крок 2. Перейдіть у «Головне меню» інфо-бота.
![]() |
![]() |
Крок 3. Оберіть опцію «Передати показники ПО» (ПО — приладів обліку).
![]() |
![]() |
Крок 4. Якщо із вашим контактним номером телефона, на якому зареєстровано месенджер, у обліковій базі «Полтаватеплоенерго» пов'язаний лише один особовий рахунок — інфо-бот відразу відобразить інформацію по останнім з переданих раніше показникам індивідуальних приладів обліку і запропонує обрати потрібний вузол розподільного обліку (навіть якщо він один!) і ввести його поточні показники. Якщо ж ваш телефонний номер є контактним для кількох особових рахунків, то перед внесенням показників потрібно буде спочатку обрати необхідний особовий рахунок, а вже потім переходити до етапу передачі показників індивідуальних приладів обліку.
Крок 5. Після внесення вами даних і їх передачі інфо-ботом до облікової бази підприємства, останній поінформує користувача про обсяги спожитої послуги.
Крок 6. Оберіть наступну дію у чат-боті, якщо є така необхідність, перейшовши у «Головне меню» інфо-бота.
Очевидними перевагами передачі показників вузлів розподільного обліку через інфо-боти є автоматичне опрацювання введених даних із покроковою їх перевіркою. Отримані від користувача відомості відразу вносяться в облікову базу абонентської служби без участі персоналу. А оскільки людський фактор, під час отримання показників від споживачів відсутній, це гарантує уникнення можливих затримок, помилок чи неточностей.
«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!
Прес-служба «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.