ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2022-2023 рр. у м.Кременчук завершиться у п'ятницю, 31 березня.

2023-03-30 
 
 

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД У КРЕМЕНЧУЦІ  ЗАВЕРШИТЬСЯ У П'ЯТНИЦЮ, 31 БЕРЕЗНЯ

Внаслідок ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України і неодноразових влучань у Кременчуцьку ТЕЦ, основне теплогенеруюче обладнання зазнало значних руйнувань. Та не зважаючи на це, ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» винайшло можливість надавати послуги з теплопостачання жителям Кременчука  упродовж опалювального періоду 2022-23 рр. 

Оскільки є необхідність ліквідації наслідків аварії і відновлення працездатності пошкоджених об’єктів теплопостачання до початку опалювального періоду 2023-24рр., «Полтаватеплоенерго» завершує надання послуг теплопостачання у м. Кременчук з п'ятниці, 31 березня.
 
Відповідне рішення, про закінчення опалювального періоду у Кременчуці було ухвалене на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 28 березня.

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2022-2023 рр. у м.Кременчук завершиться у п'ятницю, 31 березня.

Звертаємо увагу!!!

 У зв’язку із закінченням опалювального періоду 2022-23рр.,  підприємство змушене застосувати перерву в наданні комунальних послуг, аби встигнути ліквідувати наслідки аварії і відновити працездатність пошкоджених об’єктів теплопостачання до початку нового опалювального сезону. Тож зважаючи на ці фактори, з 31 березня поточного року «Полтаватеплоенерго» припиняє надання послуг гарячого водопостачання мешканцям Кременчука.
 

Щодо завершення опалювального сезону у місті Полтава, то станом на цю годину відповідного рішення  виконкому Полтавської міської ради ще немає
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО