![](/uploads/posts/2017-02/1487671484_logo_pte_new.png)
2023-05-22
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
А ВИ ЦЬОГО МІСЯЦЯ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПАПЕРОВИЙ РАХУНОК ПІДПРИЄМСТВА ДО СВОЄЇ ПОШТОВОЇ СКРИНЬКИ?
![](/uploads/posts/2023-03/1679301757_photo_2023_03_20_pte-abon_-_paperovy_rah.jpg)
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
На адресу підприємства продовжують надходити поодинокі звернення від споживачів зі скаргами на періодичну відсутність чи несвоєчасність доставки рахунків на оплату послуг з опалення та підігріву води до поштових скриньок за адресами їх проживання.
Нагадаємо, з травня 2015 року щомісячну доставку рахунків на оплату послуг теплопостачання здійснює УДППЗ «Укрпошта».
У зв’язку з цим абонентська служба підприємства проводить постійний моніторинг та контроль доставки споживачам паперових рахунків ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
Отже, звертаємося до вас, шановні наші споживачі, з проханням: якщо до 20 травня цього року ви не отримали рахунки за послуги підприємства, отримані впродовж квітня, або в майбутньому потрапите в ситуацію, коли на вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за послуги підприємства, — не будьте байдужими і повідомте про цей факт до абонентської служби підприємства будь-яким зручним для вас шляхом, наприклад, за допомогою сервісів офіційного сайту підприємства te.pl.ua:
![](/uploads/posts/2018-01/1516346647_photos_overall_0073_05_uvaga.png)
Звертаємо вашу увагу, що повідомлення обов’язково має містити вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.
![](/uploads/posts/2018-01/1516346647_photos_overall_0073_05_uvaga.png)
«Полтаватеплоенерго» постійно працює над підвищенням якості обслуговування своїх споживачів. Будемо вдячні за вашу небайдужість.
Абонентська служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.