"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО": Автоматичні арешти рахунків боржників поновлено

2023-05-24  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: АВТОМАТИЧНІ АРЕШТИ РАХУНКІВ БОРЖНИКІВ ПОНОВЛЕНО

У попередніх публікаціях ми вже акцентували увагу споживачів на суттєвому зростанні заборгованості за послуги, які надає підприємство. В продовження теми, яка має значний суспільний інтерес, ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» звертається насамперед до споживачів, які мають заборгованість, та інформує про наступне.

В Україні набрали чинності зміни до законодавства, що регламентують примусове виконання судових рішень та передбачають відновлення арештів коштів на рахунках окремих боржників, які були тимчасово зняті на початку запровадження воєнного стану.

Зауважимо, що на сьогодні забороняється відкриття виконавчих проваджень та примусове виконання рішень виключно на територіях розташованих в зоні проведення воєнних (бойових) дій або тих, що перебувають у тимчасовій окупації, а також прилеглих до них територій. Всі вони зазначені у переліку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, адже примусове виконання рішень державними та приватними виконавцями на зазначених територіях є об’єктивно неможливим.

Що стосується Полтавщини, то на території нашої області до травня 2023 року тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану дозволялось фізичним особам витрачати гроші з раніше арештованих за борги рахунків, якщо сума стягнення за виконавчими документами не перевищувала 100 тис. грн.

Однак,  6 травня 2023 року набрав чинності закон № 3048-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень та рішень інших органів під час дії воєнного стану”, який повертає автоматичне блокування банківських рахунків боржників. Попри це, боржники все ще матимуть доступ до певної частини своїх коштів з арештованих рахунків – суми, що не перевищують двох мінімальних зарплат (на сьогодні це 13,4 тисячі гривень) на місяць.

Відомості про боржника одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження вносяться державним виконавцем до Єдиного реєстру боржників, який ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконання майнового зобов'язання боржників та запобігання відчуження ними майна. Що стосується доступу боржників до матеріалів виконавчого провадження, то наразі останні, як і раніше, мають вільний доступ до Єдиного реєстру боржників, а також по номеру виконавчого провадження та ідентифікатору доступу можуть увійти до Автоматичної системи виконавчих проваджень (АСВП).
 
«Полтаватеплоенерго» вкотре звертається до споживачів з проханням своєчасно оплачувати рахунки за спожиті послуги і не накопичувати борги.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО