"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ:З 1 ЛИПНЯ БЮДЖЕТНІ УСТАНОВИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

2023-06-20  
 

 
"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" ПОВІДОМЛЯЄ: З 1 ЛИПНЯ БЮДЖЕТНІ УСТАНОВИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

З 1 липня «Полтаватеплоенерго» буде вимушене припинити гаряче водопостачання до бюджетних установ в тому числі і до лікарняних закладів. Чому складається така ситуація читайте у матеріалі нижче.
                            


Що це означає для «Полтаватеплоенерго»? Підприємство купує природний газ для потреб населення, бюджетних установ та категорії інші споживачі за фіксованою для кожної категорії ціною і відповідно до планових обсягів, які доводить підприємству ТОВ НАК «Нафтогаз Трейдинг». А відповідно до вищезазначеної постанови змінено обсяги газу, які надаються саме для закладів охорони здоров’я, адже їх тепер віднесено до категорії «бюджет», замість категорії «інші», коли було застосовано нефіксований обсяг за ціною 16, 55 грн. за метр кубічний.

Слід зазначити, що внаслідок такого перерозподілу попередньо визначених обсягів газу для категорії «бюджет», які доведені підприємству на період з травня по серпень 2023 року «Полтаватеплоенерго» не вистачить. Бо по факту, на кінець травня використано 127 тисяч метрів кубічних блакитного палива, при тому, що на весь міжопалювальний період було доведено 58, 5 тисяч метрів кубічних.
Чому виникла така ситуація? Бо при розрахунках обсягів газу для бюджетних установ НАК «Нафтогаз Трейдингом» не було враховано, що в 2023 році лікарняні заклади, які раніше відносились до категорії «інші» тепер віднесені до категорії «бюджет», а більше половини обсягів природного газу підприємство витрачає для надання послуг саме бюджетним установам. Як наслідок підприємство вже місяць працює у збиток, адже змушене купувати газ за більше ніж вдвічі вищою ціною, тим самим ставить під загрозу виконання планових ремонтів на теплових мережах та в котельнях, надаючи послуги з підігріву води усім бюджетним установам.

З проханням скоригувати обсяги газу по категоріям підприємство звернулось з листом до НАК «Нафтогаз Трейдинг», але відповіді так і не отримало.

Тому, якщо ситуація не вирішиться до кінця червня, «Полтаватеплоенерго» з 1 липня 2023 року буде вимушене припинити гаряче водопостачання до усіх бюджетних установ в тому числі і лікарняних закладів.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО