«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні, 9 вересня 2023 року, усім споживачам підприємства припинено постачання гарячої води

2023-09-09  

 


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:


Від сьогодні, 9 вересня 2023 року, усім споживачам «Полтаватеплоенерго» припинено постачання гарячої води, в зв’язку з відсутністю договору підприємства з ТОВ «Нафтогаз Трейдинг».

Ще 30 серпня 2023 року «Полтаватеплоенерго» направило ТОВ «Нафтогаз Трейдинг»  договір на постачання природного газу в міста Полтава, Кременчук, Карлівка, Решетилівка та селища Машівка і  Котельва, але з незалежних від підприємства причин договір до цього часу не підписаний.

Отже за відсутності постачальника природного газу, підприємство «Полтаватеплоенерго» було внесено до реєстру на відключення.


При цьому об’єкти соціальної інфраструктури м. Полтава,  а саме: пологовий будинок, геріатричний будинок, лікарня  відновного лікування, обласна клінічна лікарня будуть забезпечені постачанням гарячої води і надалі.


 Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО