На «Полтаватеплоенерго» відзначили 55- річний ювілей

2023-10-04   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» - 55 років!

29 вересня 2023 року Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» відзначило свій 55- річний ювілей. З цієї нагоди грамотами, подяками та відзнаками різного ґатунку було нагороджено 100 працівників, не лише нинішніх, але й ветеранів минулих років. Трудовий колектив «Полтаватеплоенерго» нараховує  близько 1000 робітників, які вдень та вночі, щодня забезпечують стабільну роботу підприємства критичної інфраструктури Полтави та області. 


Отже, з нагоди ювілею підприємства за вагомий особистий внесок у справі відродження духовності та утвердження Українського Православ‘я на Полтавщині, грамотою Православної церкви України Полтавської єпархії було нагороджено генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» - Олександра Олексенка.
 

 «Полтаватеплоенерго» має міцні волонтерські традиції. На підприємстві є люди, які постійно цим займаються, зокрема,  профспілковий комітет. 14 вересня 2023 року ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» передало  допомогу «Полтавському батальйону небайдужих». Кошти для неї зібрали працівники комунального підприємства.
 
«Полтавський батальйон небайдужих» — це найактивніша на Полтавщині та одна з найчисленніших в Україні волонтерських організацій допомоги українським військовим у зоні бойових дій із захисту України. 
 

Із нагоди 55-річного ювілею підприємства трудовому колективу ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», а також генеральному директору Олексенку Олександру Сергійовичу, була вручена Подяка від командування та колективу військового госпіталю Полтави.
 
«… Із словами щиросердної подяки Генеральному директору та трудовому колективу за активну волонтерську діяльність, чуйність, доброту, і безкорисність, проявлені при наданні допомоги госпіталю та нашим Захисникам та Захисницям. Ваша активна життєва позиція, відданість українському народові, віра у Збройні Сили України надихає нас на самовіддану працю і беззастережне служіння Україні. Така підтримка, як ніколи важлива для нас. У цей час вклад кожного – це шлях до Перемоги! Слава Україні! » - говориться у подяці.

Влітку 2023 р. ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» передало Полтавському військовому шпиталю чергову партію речей на понад 43 тисячі гривень. Кошти були зібрані працівниками підприємства.  Долучилося «Полтаватеплоенерго»  й до благоустрою території шпиталю.
 

Почесною Грамотою Професійної спілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України нагороджено трудовий колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» з нагоди 55 –річчя створення ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». – голова ЦК Профспілки  Олексій Романюк.


29 вересня була вручена і подяка від Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» трудовому колективу ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»: 
 
«…за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ефективне використання матеріальних ресурсів, застосування нових технологій з енергозбереження, суттєвий внесок у становлення та розвиток теплового господарства з нагоди 55-річчя створення підприємства» - Президент Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго»,  Арсентій Блащук.
 

«… Упродовж 55 років – щохвилини, вдень і вночі – ви тримаєте руку на пульсі однієї з найпотужніших і найвідповідальніших галузей української економіки. … Ваша робота не завжди помітна,- бо ж до хорошого люди звикають швидко, - але критично важлива для кожного з нас. Її істинні ціну і цінність полтавці усвідомлюють сьогодні, коли в умовах війни ви героїчно забезпечуєте стабільне теплопостачання. 
Академічна спільнота Полтавського університету економіки і торгівлі пишається багаторічною дружбою і вчиться у вас відповідального партнерства. ...У лютому 2022 р. колектив " Полтаватеплоенерго" першим з –понад усіх місцевих підприємств надав нашому університету допомогу для облаштування укриттів та підтримки внутрішньо переміщених осіб, яких прихистив ПУЕТ. Тож ви даруєте ще й тепло людяності й енергію життя!» - ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, Олексій Нестуля.


«Ректорат  університету висловлює щиру вдячність керівництву та колективу підприємства за всебічну підтримку, зміцнення матеріально – технічної бази факультетів, за виявлені Вами чуйність і людяність у часи складних випробувань, які випали на долю держави, нашого міста й університету. Упевнені, що наша співпраця неухильно наближає перемогу України!» - ректор ПНПУ ім. В.Г. Короленка, Марина Гриньова. 
 


Колектив та керівництво ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»  дякує за щирі слова привітання та відзнаку щоденної праці підприємства. 
 

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити та працювати на благо України!


Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО