«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 21 листопада - День Гідності та Свободи

2023-11-21  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні
 

Українці відзначають знакову дату в новітній історії України - День Гідності та Свободи. Пам’ятна дата 21 листопада встановлена на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.


Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.


Події розгорталися стрімко і драматично, від мирних зібрань студентів – до палаючих шин, «коктейлів Молотова», бруківки майданівців та куль снайперів... Відстоюючи гідність та свободу України, 106 українців віддали свої життя та понад 2 тис. отримали поранення…

  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 21 листопада - День Гідності та Свободи


Нинішня жорстока війна – це логічне продовження тієї боротьби за Гідність, Свободу та Незалежність, за право жити на рідній землі, народжувати дітей та творити власну історію. Те, що почалося у Києві біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року, триває і досі… 10 років боротьби, 10 років війни... Пам’ятаймо.

                                                                                                 Слава Україні! Героям Слава!

 


Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО