«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: запали свічку пам'яті у своєму вікні на знак вшанування жертв голодоморів в Україні.

2023-11-25  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: запали свічку пам'яті у своєму вікні на знак вшанування жертв голодоморів в Україні.
 

25 листопада 2023 року - День пам’яті жертв голодоморів, щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. О 16.00 годині, після загальнонаціональної хвилини мовчання, по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», під час якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам голодоморів. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку пам’яті у своєму вікні. 
 
 
 

Голодомор – це помста за свободу та нескореність, це геноцид українського народу. Росія завжди використовувала голод як зброю. Експерти та міжнародні юристи зібрали докази того, що за кілька місяців до військового вторгнення російська терористична держава розпочала підготовку до нового голодомору в Україні: активно готувалася до беспрецедентного викрадення запасів зерна, що мало позбавити українське населення продовольства. Вторгнення росії торкнулося й мільйонів людей звідусіль, загостривши глобальну продовольчу небезпеку, адже до війни Україна була найбільшим виробником пшениці у світі.

Убиті голодомором зникнуть назавжди без твоєї пам'яті про них. 

Запали свічку у вікні!


Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО