"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" і влада Кременчука винайшли шлях погашення взаємної заборгованості

2024-02-23   
 
 
 "Полтаватеплоенерго" і влада Кременчука винайшли шлях погашення взаємної заборгованості

Керівництву ПОКВПТГ «Полтаватплоенерго» та очільникам Кременчука вдалося знайти шляхи вирішення вкрай важливого питання щодо погашення мільйонної заборгованості, яка виникла у міста перед обласним комунальним підприємством за надання послуги з централізованого теплопостачання.
 
Зауважимо, найбільшими боржниками виступали комунальні підприємства Кременчука та населення. Ці категорії споживачів не поспішали сплачувати виставлені рахунки, адже прислухалися до закликів чиновників, які вказували на мовбито незаконно встановлені у Кременчуці тарифи. 

 Саме тому, упродовж майже року в судах різних інстанцій тривали судові процеси з тарифного питання. Втім рішення представників Феміди свідчили про те, що діючи у Кременчуці тарифи обласного підприємства не суперечать чинному законодавству. 
 
Тож непорозуміння та політичні гасла призвели до патової ситуації. Адже «Полтаватеплоенерго» опинилося у вкрай важкому фінансовому становищі, через що кременчуцькі споживачі могли залишитися без централізованого теплопостачання.

Втім, аби пересічні споживачі не стали заручниками політичних обставин, обидві сторони винайшли можливість не лише обговорити спірні питання, а й винайти шляхи вирішення конфлікту.

Під час перемовин, які нещодавно відбулось, керівництво обласного підприємства та Кременчука винайшли алгоритм погашення взаємної заборгованості. Бо через борг кременчуцьких споживачів «Полтаватеплоенерго» не мало можливості розрахуватися не лише за природній газ, а й з комунальним підприємством «Теплоенерго». 

Окрім цього, міський голова пообіцяв доручити комунальним підприємствам, які досі не уклали договори на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, оформити угоди якнайшвидше.

У свою чергу, «Полтаватеплоенерго» завжди працює на користь своїх споживачів, тому шукає і винаходить можливість вирішувати складні питання, незважаючи на важкі обставини та певні непорозуміння.

Сподіваємося, усі досягнуті домовленості будуть виконані, що дасть змогу жителям Кременчука своєчасно і в повному обсязі  отримувати послуги.
 
Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО