Опалювальний сезон 2023-2024рр, для «Полтаватеплоенерго» видався складним і напруженим, втім пройшли його полтавські теплоенергетики гідно і без аварій

2024-04-03  


.
Опалювальний сезон 2023-2024рр, для «Полтаватеплоенерго» видався складним і напруженим, втім пройшли його полтавські теплоенергетики гідно і без аварій
 
Попри війну і постійну загрозу ракетних обстрілів полтавські теплоенергетики працювали 24/7 аби споживачі не залишились взимку без тепла та гарячого водопостачання. Врахувавши досвід попередньої зими, і розуміючи, що  ворог і надалі цілитиме в об’єкти критичної інфраструктури підприємство подбало аби всі котельні були оснащені генераторами та пальним на випадок аварійного знеструмлення. Найбільш проблемні ділянки теплових мереж було вчасно замінено та відремонтовано, на котельнях встановлено сучасне обладнання, яке забезпечило безперебійну роботу усіх об’єктів  «Полтаватеплоенерго» в зимовий період.

«Як результат ми пройшли опалювальний період 2023-2024 рр. в Полтаві, Кременчуці, та 4 райцентрах області, там  де підприємство надає свої послуги, без надзвичайних  та  критичних ситуацій. Такого результату вдалося досягти у цей непростий час, лише завдяки злагодженій роботі колективу підприємства і вчасній та масштабній підготовці теплового господарства в міжопалювальний період»-зауважує генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко.

Тримаємо енергетичний фронт і починаємо  ремонтну кампанію, готуючись до наступного опалювального сезону.

 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО