Боргу за спожитий газ, на початок 2024 року «Полтаватеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз Трейдинг» не має

2024-04-05  

 

 

Боргу за спожитий газ, на початок 2024 року «Полтаватеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз Трейдинг» не має
Ситуація із не врегульованими договірними відносинами, яка склалась у січні цього року на підприємстві «Полтаватеплоенерго»  могла призвести до жахливих наслідків . Аби не допустити колапсу у теплопостачанні у  розпал опалювального сезону керівництво підприємства вело численні перемовини на обласному та державному рівнях, аби досягти домовленостей з газопостачальною компанією і не втрапити через відсутність договру у боргову яму. Адже ціна на газ для «Полтаватеплоенерго» могла стати втричі вищою за ту, яка є зараз – 7,42 грн за метр кубічний блакитного палива.

Завдячуючи активній  позиції генерального директора підприємства Олександра Олексенка та плідній роботі всього колективу  на початок квітня  цього року «Полтаватеплоенерго»  повністю розрахувалось із НАК «Нафтогаз Трейдинг» за спожитий газ у 2023 році і вже здійсило проплату за січень 2024 року.

«Тож відставання з погашенням боргу  маємо не значне і це досить гарний показник для  подальшої  стабільної роботи підприємства»-зазначає генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко.

Робота в цьому напрямку продовжується  і надалі, адже попереду підготовка теплового господарства до наступного опалювального сезону.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у FacebookInstagram, Viber  чи Telegram
 
 

 

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО