«Полтаватеплоенерго»: донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони – на підприємстві нагородили 22-х працівників-донорів

2024-05-17

 

 

«Полтаватеплоенерго»: донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони – на підприємстві нагородили 22-х працівників-донорів


Під час воєнних дій донорська кров рятує захисників України, які зазнають поранення з великою крововтратою та цивільних - жертв ракетних та артилерійських ударів. Усім їм необхідна донорська кров! Саме тому українці повинні формувати у своїй спільноті та громаді культуру регулярного донорства крові.

 

16 травня, у Всесвітній день вишиванки, на «Полтаватеплоенерго» нагородили преміями 22-х працівників – донорів. Щоправда, не всі донори були присутні, адже деякі знаходяться на будівництві фортифікаційних споруд на сході України, а дехто щойно повернувся. На підприємстві є люди, які постійно здають кров і роблять це не задля відзнак та премій, а за покликом. Протягом 2023-2024 років деякі з працівників здавали кров по 8-9 разів. Причому найбільше донорів крові саме у службі контролю за збутом теплової енергії під керівництвом  Віктора Іванченка, який і сам здавав донорську кров уже 5 разів. 

 

«Полтаватеплоенерго»: донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони – на підприємстві нагородили 22-х працівників-донорів

«На «Полтаватеплоенерго» створено реєстр працівників за групами крові, щоб у разі екстреної потреби можна було якнайшвидше здати потрібну кров для поранених воїнів. Особливо цінно, коли є можливість прямого переливання крові!» - наголосив помічник генерального директора «Полтаватеплоенерго» Сава Бабенко.

«Полтаватеплоенерго»: донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони – на підприємстві нагородили 22-х працівників-донорів

Як зазначила старша інспекторка відділу кадрів підприємства Світлани Міненко: «Донором крові може стати людина у віці від 18 до 60 років, яка не має медичних протипоказань. Донору видається довідка щодо надання пільг відповідно до Закону України : на роботі - 1 день для здачі крові і ще 1 день додається до оплачуваної відпустки працівника". 


На «Полтаватеплоенерго» склалася традиція  здавати донорську кров, адже кров потрібна завжди, особливо в умовах воєнного стану! Жоден з нас не застрахований від імовірності стати пацієнтом, якому терміново потрібна донорська кров. Працюючи на випередження та захист наших воїнів, найкраще, що кожен може зробити, це здати кров у тилу для того, щоб якнайбільше бійців Сил оборони України повернулися з фронту живими! 

«Полтаватеплоенерго»: донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони – на підприємстві нагородили 22-х працівників-донорів

Символічно, що нагородження донорів підприємства відбулося саме у день вишиванки, адже вишиванка - наш прадавній оберіг, а донорство крові-оберіг сучасний та ще одна лінія оборони України!

 

Пресслужба "Полтавателоенерго"


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи TelegramДрукувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО