«Полтавателоенерго»: із будівництва фортифікаційних споруд повернулася чергова група працівників

2024-06-03  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: із будівництва фортифікаційних споруд повернулася чергова група працівників підприємства 

Протягом 2-х тижнів працівники «Полтавателоенерго» будували фортифікаційні споруди на сході України. Усіх їх за самовіддану працю та активну громадянську позицію відзначили подяками підприємства.

Нещодавно відбулась чергова ротація працівників із різних підрозділів «Полтавателоенерго» на будівництві фортифікаційних споруд на сході України. Облаштування оборонних рубежів відбувалося на волонтерських засадах, за покликом серця кожного, хто туди поїхав: серед них і багатодітні батьки, і учасники АТО, і ті, хто вже будували фортифікації.
 
 
За словами помічника генерального директора Сави Бабенка,  це реальна допомога армії у збереженні життів наших воїнів. «Полтаватеплоенерго» та профспілковий комітет підприємства забезпечили усе для максимального виконання поставленого завдання. Адже упродовж 2х тижнів з ранку й до вечора чоловіки виконували важку фізичну роботу просто неба, під палючим сонцем, сильними вітрами, за будь-якої погоди – у польових умовах без доступу до цивілізації.
 

«Полтавателоенерго»: із будівництва фортифікаційних споруд повернулася чергова група працівників


Повернувшись додому, інженер групи контролю за якістю теплопостачання  Олександр Бурдін говорить:
- Краще зупинити ворога там, ніж він просунеться далі і ми змушені будемо зустрічати його тут! Кожен із нас усвідомлював, навіщо він туди поїхав. Тому не було жодних проблем із самоорганізацією та мотивацією.
 
 

А згодом у «Полтаватеплоенерго» у теплій та родинній атмосфері, де кожен, незалежно від посад, знає один одного багато років, відбулося урочисте вручення подяк усім працівникам підприємства, які повернулися зі сходу. Кожен, хто добровільно поїхав на будівництво фортифікаційних споруд, був  додатково заохочений підприємством. 


Дякуємо колегам за активну громадянську позицію і небайдужість! Тримаймо стрій! 
 
Дякуємо Збройним силам за можливіcть жити і працювати заради майбутнього України!


Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО