«Полтаватеплоенерго»: вітаємо із Днем журналіста!

2024-04-12  
 
 
«Полтавтеплоенерго»: вітаємо із Днем журналіста!

6 червня 1994 року у Брюсселі Cпілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів. Отже, цього року українські журналісти відзначають професійне свято ювілейний, 30-й раз. 
 
 

Журналіст — це людина, яка збирає, створює, редагує та оформлює інформацію для засобу масової інформації. Журналістика - відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час. Як мінімум, 50% українських журналістів хоч раз у житті чули на свою адресу погрози, ставали об’єктами нападів чи зазнавали тиску через професійну діяльність. Бути там, де мало хто буває, знати те, що не знають інші - ось коротка характеристика цікавої та небезпечної журналістської професії…

Адже журналіст може бути справжнім фахівцем тільки тоді, коли знатиме на порядок вище за пересічного глядача, читача та слухача… Бо інакше як зацікавити людей  слухати, читати, пізнавати та дивитися?  Четверта влада -  так іще називають журналістів, бо хто володіє інформацією – той володіє світом! 

Усіх журналістів та колег вітаємо з професійним святом! Ви обрали непростий шлях, на якому зустрічаються яскраві враження, непересічні люди та події, щирі вчинки та емоції, безсонні ночі та ненормовані робочі дні, невдячність та людський біль і величезні розчарування…. Ми вдячні за вашу благородну і відповідальну працю. За щирі репортажі та статті із дотриманням журналістських стандартів та етики у висвітленні подій, пов’язаних із роботою «Полтаватеплоенерго». За чесну і добропорядну позицію! За вагоме та аргументоване слово! Дякуємо за співпрацю!

У цей день бажаємо гострого пера, влучних нотаток та удачі на цікавому, але ризикованому та складному журналістському терені.
 

Із Днем журналіста!
 
 
 

Пресслужба та адміністрація 
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
 
 

 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО