Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) профінансує реконструкцію котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Сільськогосподарській, 21

2024-06-07  
 

 
 
Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) профінансує реконструкцію котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Сільськогосподарській, 21

Котельня «Полтаватеплоенерго» по вул. Сільськогосподарська, 21 у Полтаві забезпечує теплом комплекс будівель геріатричного інтернату та два житлові будинки, розташовані на його території. Роботи з покращення надання послуг споживачам від цієї котельні теплоенергетики розпочали ще у 2020 році. Тоді за обласною програмою була виконана термомодернізація будівель геріатричного інтернату і облаштовані п’ять автоматизованих індивідуальних теплових пунктів. До того ж фахівці підприємства провели реконструкцію 85% ділянок теплових мереж, проклавши попередньо-ізольовані труби. Впровадження таких заходів дало можливість скоротити споживання тепла і, в кінцевому результаті, вплинуло на обсяг виробництва теплової енергії котельнею.

Нині постала нагальна потреба у реконструкції самої котельні, адже вона обладнана чавунними котлами «Факел-Г», які були введені в експлуатацію ще у 1991 році і вичерпали свій нормативний термін роботи. Отже, реконструкція котельні передбачає впровадження новітнього технологічного обладнання для виробництва теплової енергії, а саме: оснащення її сонячними колекторами та тепловими насосами як сучасних енергетичних джерел гарячого водопостачання з незначним споживанням гарячої води. Також заплановано встановити на котельні твердопаливні котли на  біопаливі з автоматичним регулюванням відпуску теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря, що дасть додаткову економію палива в перехідні періоди на початку та в кінці опалювального сезону.

За словами генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександра Олексенка : «Перехід на альтернативні джерела енергії дозволить підприємству  бути не залежним від електрики і природного газу, а це запорука стабільної роботи обладнання, навіть у випадку блекауту. Крім того це покращить якість послуг за рахунок автоматизації процесу виробництва теплової енергії і що не менш важливо, призведе до скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря».

Втілити цей проект у життя «Полтаватеплоенерго зможе за фінансової підтримки Північної екологічної фінансової корпорації  (NEFCO) яка зацікавлена у співпраці із підприємством і згодилась профінансувати проект з реконструкції котельні за грантові кошти європейських донорів.Підписання грантової угоди з NEFCO на фінансування цього проєкту заплановано вже цього року, після чого розпочнуться роботи з його реалізації.
 

 
Пресслужба "Полтаватеплоенерго"


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО