Представники «Полтаватеплоенерго» взяли участь у всеукраїнській конференції : «Міста для людей. Можливості для фінансування муніципального сектору під час війни та у період відбудови»

2024-06-13  
 

 
 
Представники «Полтаватеплоенерго» взяли участь у всеукраїнській конференції : «Міста для людей. Можливості для фінансування муніципального сектору під час війни та у період відбудови»

У Києві для лідерів громад, очільників міст та комунальних підприємств України відбулась ІІІ всеукраїнська конференція, присвячена перспективному відновленню України. Розбудова і відновлення інфраструктури -  це те, що потрібно робити вже зараз, тому Укрексімбанк, реалізувавши ряд успішних проєктів з фінансування міст під час війни, організував цю фахову дискусію.
 
Генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко, заступниця генерального директора Наталія Макаруша та начальник виробничої служби підприємства  Валерій Бородавка обговорили проєкти та механізми фінансування відновлення та розбудови «міст для людей» в Україні. Олександр Олексенко, як спікер конференції, поділився досвідом залучення кредитних коштів українських банків та Північної екологічної фінансової корпорація (NEFCO) для фінансування енергоефективних проєктів та матеріального забезпечення «Полтаватеплоенерго».
 
Адже головною метою цього зібрання за участі Державного банку України, представників Міністерства фінансів України, USAID, ЄБРР (European Bank for Reconstruction and Development), АТ «Укрексімбанк», Асоціації міст України, керівників комунальних підприємств та понад 100 лідерів громад України - стало об’єднання зусиль та ресурсів для відбудови України. 

- Актуальність зустрічі полягала в оцінці доступних джерел фінансування проєктів, над якими ми працюємо. Це стосується і енергоефективності, і реконструкції, і роботи з альтернативними джерелами енергії, і технічного оснащення підприємства. «Полтаватеплоенерго» співпрацює з USAID та NEFCO і на цьому ми не зупиняємося. Так Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) профінансує реконструкцію котельні «Полтаватеплоенерго». Реалізація та підписання грантової угоди заплановані на 2024 рік.  – зазначив генеральний директор Олександр Олексенко.  
 
Із червня 2023 року «Полтаватеплоенерго» отримало від закордонних донорів обладнання та матеріальну допомогу на понад 100 млн. гривень. За підсумками конференції досягнута попередня домовленість з ЄБРР та АТ «Укрексімбанк» про кредит на будівництво котелень у Кременчуці. Співпраця з банками та міжнародними партнерами дозволяє  громадам упроваджувати інноваційні інфраструктурні проєкти, які мотивуватимуть українців повертатися додому та жити в Україні.

 

 
Пресслужба "Полтаватеплоенерго"


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО