«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників

2024-06-12  
 

 
«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників 
 

Протягом 2 - х тижнів під звуки постійних вибухів і нескінченних тривог працівники різних підрозділів «Полтавателоенерго» будували фортифікаційні споруди на сході України. Після повернення усіх їх нагородили  подяками та відзначили на підприємстві.  


 
- Робота була гаряча, під сонцем у полі, 14 днів. О 7-й ранку виїзд на об’єкт, одна перерва на обід, який у кращому випадку через об’єктивні причини привозили о 14-й годині, й до вечора знову працювали, - розповідає майстер 1-ї групи Випробувальної лабораторії дефектоскопії металів, технічного опосвідчення та технічної діагностики «Полтаватеплоенерго» Олександр Нейфельд:  ...а потім 40 хвилин у черзі, щоб змити із себе увесь бруд. Тому, щоб не чекати у черзі,  купалися просто – з пластикових пляшок! Воду везли ще з Полтави. Виходило по 5 літрів води на добу на кожного, яку швидко випивали через спеку. 
 

«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників


Частину води та сухпайки забезпечив профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго», а частину води  надав КП ПОР «Полтававодоканал», працівники якого також будували фортифікації у складі зведеної групи працівників. Серед них були чоловіки із різних підрозділів та районів: і ремонтники, і водії – усі працювали як одна команда, згадує Олександр Нейфельд. Облаштування оборонних рубежів було на волонтерських засадах  і серед чоловіків були ті, хто поїхав уже вдруге.
 

«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників

«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників

«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників


За словами помічника генерального директора Сави Бабенка, на «Полтаватеплоенерго» вже склався певний реєстр таких добровольців, які за потреби їдуть допомагати українській армії і  ряди добровольців поповнюються.
 

Усіх їх на «Полтаватеплоенерго» знають поіменно, бо на підприємстві багато років дружний колектив. Тож тих, хто повернувся зі сходу України, зустрічали з турботою та теплом. А голова профспілкового комітету «Полтаватеплоенерго» Тетяна Бібікова особисто розпитала про нагальні потреби працівників на будівництві фортифікацій, щоб скоригувати  допомогу на наступний раз. 
 
 

«Полтаватеплоенерго»: Із будівництва фортифікаційних споруд повернулася третя група працівників


Дякуємо колегам за активну громадянську позицію і небайдужість! Тримаймо стрій! 
 
Дякуємо Збройним силам за можливіcть жити і працювати заради майбутнього України!

 
Пресслужба "Полтаватеплоенерго"


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО