«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ : Із 18 червня споживачі Полтави залишаться без гарячої води

2024-06-14  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ : Із 18 червня  споживачі Полтави залишаться без гарячої води
 
Із незалежних від підприємства причин ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» не продовжило дію договору із ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» на  закупівлю  природного газу за пільговою ціною 7,42 за метр кубічний. В зв’язку з тим, що «Полтаватеплоенерго» не зможе далі купувати блакитне паливо на неприйнятних умовах, підприємство змушене піти на непопулярний крок і призупинити подачу гарячого водопостачання для населення Полтави. 

Не зважаючи на колосальні  зусилля керівника підприємства  та участі у перемовному процесі Полтавської військової адміністрації і Полтавської  обласної ради, вирішити питання щодо продовження договору з Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг», на жаль, не вдалося.

Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів, що більшість котелень у Полтаві припинять свою роботу з вівторка, 18 червня. При цьому об’єкти соціальної інфраструктури міста Полтава,  а саме: пологовий будинок, геріатричний будинок, лікарня  відновного лікування, обласна клінічна лікарня, будуть забезпечені постачанням гарячої води і надалі.

До вашої уваги перелік котелень  підприємства, де немає технічної можливості надавати послугу гарячого водопостачання для категорії населення.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ : Із 18 червня  споживачі Полтави залишаться без гарячої води


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ : Із 18 червня  споживачі Полтави залишаться без гарячої води

 


Про терміни і умови відновлення гарячого водопостачання у Полтаві буде повідомлено додатково. 


Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО