ЖКГ: ТЕХПЕРЕОСНАЩЕННЯ

2013-04-16

 

 

 
 
Технічне переоснащення підприємств житлово-комунального господарства, скорочення витрат енергетичних і матеріальних ресурсів — серед пріоритетів комунальних підприємств Полтавщини.
Щороку на придбання енергозберігаючого обладнання  витрачають сотні мільйонів гривень. Як результат, з кожним роком зростає ефективність надання житлово-комунальних послуг, а найголовніше — значно підвищився коефіцієнт корисної дії котелень, а отже і зменшилося використання природного газу. 
На Полтавщині 2011 року витратили понад 200 мільйонів гривень на технічне переоснащення підприємств житлово-комунальної галузі. Здебільшого це - власні кошти підприємств. Частково фінансують ці витрати і місцеві бюджети. 
За даними департаменту житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, лише на реконструкцію обладнання об’єктів теплопостачання витратили минулого року понад 30 мільйонів гривень. Більшість цих коштів пішло на встановлення більш економних котлів і газових пальників. 
Нині на балансі «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» 95 котелень. Третину з них вдалося реконструювати упродовж  останніх років. Тепер вони працюють в автоматичному режимі. 
Минулого року нове, енергозберігаюче обладнання встановили на 3 котельнях Полтави. Тепер суттєву реконструкцію планують ще на 4 котельнях. Для технічного переоснащення комунальні підприємства шукають спонсорів і серед міжнародних установ та донорських організацій.
 
 
 
За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ОДТРК «ЛТАВА»
Адреса ресурсу:
http://www.ltava.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
ЖКГ: ТЕХПЕРЕОСНАЩЕННЯ



 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

"Полтаватеплоенерго" інформує

Шановні споживачі послуги з постачання гарячої води!

На сьогодні, для коректного проведення нарахувань за послугу з постачання гарячої води, підприємство проводить роботу з перевірки наявності магнітних стрічок, встановлених на індивідуальних приладах обліку гарячої води.

В разі відсутності або пошкодження магнітних стрічок вам необхідно  в термін до 31.07.2025 р. звернутись до підприємства. За умови своєчасного звернення, за заміною чи встановленням магнітних стрічок, нарахування залишатимуться за показниками лічильників.

Довідки за телефоном: 510-455 (багатоканальний).




КОРИСНО

ОФІЦІЙНО