Депутати облради говорили про відновлення гарячого водопостачання

2013-05-18

 

 

 

 
 
 
 
Третина полтавців отримала послуги із підігріву води ще у четвер – запрацювала котельня по вулиці Ціолковського, 8, повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков. На засіданні ж іншої комісії – з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій – йшлося про проблеми у сфері малого бізнесу. На обох засіданнях побували наші кореспонденти.
Кілька днів полтавцям довелося обходитись без гарячої води. Ситуація, що склалася, викликала шквал запитань у мешканців, більшість з яких справно розраховуються за комунальні послуги. Питання відновлення гарячого водопостачання стало головним на засіданні комісії облради з питань житлово-комунального господарства.
/Олександр Тонков, директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА
Проблема викликана незрозумілою поведінкою газопостачальних організацій. Це пов'язано із боргом, але разом з тим – із різницею в тарифах. До речі, рівень проплати у нас в області – один із найкращих в Україні/
Різницю в тарифах повинна компенсувати держава, проте не робить цього. Через невідшкодовані кошти за водопостачання і водовідведення виникають багатомільйонні борги. Нині в облдержадміністрації намагаються домовитись із керівництвом газопостачальних організацій щодо відновлення гарячого водопостачання. Питання – на особистому контролі в Олександра Удовіченка. Є й протокольне доручення прем'єр-міністра України Миколи Азарова НАК «Нафтогаз України» забезпечити населення гарячою водою.
/Степан Бульба, голова постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ
Обласна рада, обласна державна адміністрація, влада на місцях роблять все, що можуть. Ми цього року виділили «Полтававодоканалу» більше 10 мільйонів грн на вирішення проблем. Потрібні реальні кроки на рівні держави/
Нині вже відновили гаряче постачання третині полтавців. В четвер ввечері запрацювала котельня на Ціолковського, 8, забезпечені підігрівом води і заклади соціальної сфери.
А от на засіданні комісії з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій переймалися проблемами малого бізнесу. Нині в області 32,5 тисячі юридичних осіб та понад 79 тисяч фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності. Упродовж останніх років, наголошувалося на засіданні, структура їх діяльності змінилася. Раніше більшість малих підприємств працювали в оптовій і роздрібній торгівлі, надавали юридичні послуги, зараз переорієнтувалися на виробництво, розвиток сільського господарства, сферу послуг. Говорили і про проблеми із розробкою програми розвитку малого підприємництва.
/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА
Ми провели публічне обговорення цієї програми і вважаємо неприпустимим розробляти програму для підприємців без самих підприємців/
Для зручності підприємців в області відкривають дозвільні центри, скориставшись їх послугами, можна швидко отримати дозвільні документи. Проте, незважаючи на створення сприятливих умов, проблем не бракує. Виявлено низку недоліків у роботі регіонального фонду підтримки підприємництва, це, зокрема, неефективне використання бюджетних коштів. Підприємці потерпають від засилля контролюючих органів, вони знесилені від комплексних перевірок, наголошувалося на засіданні.
 
Марина Молька
 
За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/news/14394/


 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Сплачуйте за тепло кешбеком від держави

Національний кешбекдержавна програма, яка повертає громадянам 10% від витрат на українські товари чи послуги. Отриманий кешбек можна використати для оплати комунальних послуг. Проект реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком і Кабінетом міністрів України.

Як це працює:

Оформіть спеціальну картку (віртуальну в банківському додатку або фізичну у відділенні).

Визначте картку(и) для розрахунків за покупки.

Купуйте українські товари, отримуйте кешбек на спецрахунок.

Використовуйте кешбек для оплати комунальних послуг.


Ключові переваги:


Економія до 3000 гривень на місяць.

Цільове використання на комунальні послуги.

Проста система нарахування та використання коштів.

Підтримка вітчизняних виробників.

Приєднуйтесь до "Національного кешбеку" – заощаджуйте на комунальних платежах, підтримуючи українське виробництво!



КОРИСНО

ОФІЦІЙНО