Полтавщина готова до опалювального сезону

2013-09-25

 

 

Попри всі складнощі Полтавщина готова до нового опалювального сезону на 100 відсотків. Про це директор департаменту ЖКГ Олександр Тонков звітував на розширеній колегії облдержадміністрації. Усі котельні області пройшли контроль департаменту, майже повністю до зими готові системи водопостачання і водовідведення. І все ж у галузі є проблеми – річні ліміти на газ, виділені області НАК «Нафтогаз України», майже вичерпані. Не знято з порядку денного і питання з гарячою водою в оселях полтавців – констатував під час обговорення голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко.
 


Готувались до опалювального сезону з весни – в області провели десять засідань із усіма комунальними службами, за участі керівників районних адміністрації та представників органів місцевого самоврядування. Лише у Полтаві оновили шість котелень «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», які забезпечують теплом більшість житлових будинків та соціальних закладів.

Олександр Тонков, директор департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації: 
— Область має високий рівень готовності, по показниках фактично вже готова до нового опалювального сезону. Підготовлено 635 котелень, в тому числі 406 комунальної власності. Проведена підготовка 504-х кілометрів мереж, і у нас залишилася незначна кількість мереж, які ще треба підготувати.

Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації:
— Господарство готове, та було б чим топити – говорять у профільному департаменті. Цього року на потреби області виділили 188 мільйонів кубометрів газу за потреби триста. На сьогодні газу ледь більше сорока мільйонів кубометрів, а опалювальний сезон уже незабаром. Нові запити на газ райдержадміністрації мають розробити негайно – дає розпорядження Олександр Удовіченко:

— Розробити потреби на газ уже до сьогоднішнього вечора. А ви завтра мені доповісте на нараді, чи є розуміння райдержадміністрацій, щоб ми могли розуміти, які відстоювати свої інтереси на рівні уряду.

Зараз як ніколи доцільно перейти на тверде паливо – говорить Олександр Тонков. У області кілька районів уже впровадили пілотні проекти зведення нових або переобладнання старих котелень.

Олександр Тонков, директор департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації:
— На восьми котельнях Гадяцького, Карлівського, Лохвицького району проведена робота з переведення котлів на тверде паливо, що сприятиме виконанню завдань уряду з економії енергоносіїв.

КОР.:
Про вирішення іншої проблеми, яка виникла з початку літа – гаряче водопостачання у оселях полтавців – доповідав голова правління ПАТ «Полтавагаз» Ростислав Гринчак. Та у його доповіді голова облдержадміністрації не почув головного: коли людям повернуть гарячу воду.

О. Удовіченко:
— Скільки вам ще треба годин, щоб закрити цю проблему?

Р. Гринчак:
— Рішення прийнято, проблема уже закрита.

О. Удовічнко:
— Не закрита. Ваші юристи десь витають у облаках. Сьогодні увечері ми з вами зустрічаємося і з’ясовуємо.

На початку місяця у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» констатували: п'ятнадцять відсотків осель полтавців не мають води і, вірогідно, не отримають її до початку опалювального сезону. Причина – застарілий конфлікт між КП «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та ПАТ «Полтавагаз», через який останнє відмовилося надавати газ для підігріву води в оселях полтавців.
 
За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ОДТРК «ЛТАВА»
Адреса ресурсу:
http://www.ltava.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
http://www.ltava.poltava.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5393:2013-09-25-13-24-15&catid=5:2011-03-10-11-07-49&Itemid=1

 


 

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Сплачуйте за тепло кешбеком від держави

Національний кешбекдержавна програма, яка повертає громадянам 10% від витрат на українські товари чи послуги. Отриманий кешбек можна використати для оплати комунальних послуг. Проект реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком і Кабінетом міністрів України.

Як це працює:

Оформіть спеціальну картку (віртуальну в банківському додатку або фізичну у відділенні).

Визначте картку(и) для розрахунків за покупки.

Купуйте українські товари, отримуйте кешбек на спецрахунок.

Використовуйте кешбек для оплати комунальних послуг.


Ключові переваги:


Економія до 3000 гривень на місяць.

Цільове використання на комунальні послуги.

Проста система нарахування та використання коштів.

Підтримка вітчизняних виробників.

Приєднуйтесь до "Національного кешбеку" – заощаджуйте на комунальних платежах, підтримуючи українське виробництво!



КОРИСНО

ОФІЦІЙНО