«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До відома споживачів підприємства — мешканців обласного центру

2015-08-26 


 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ПІДПРИЄМСТВА —
МЕШКАНЦІВ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ
 
Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради № 141 від 5 серпня 2015 року земельним ділянкам разом з розміщеними на них об’єктами (котельнями або тепловими пунктами), що знаходяться у комунальній власності Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», надані нові адреси.

Зокрема зміни зазнали адреси об’єктів підприємства розташованих по:
 
Стара адреса Нова адреса
Котельні підприємства
1 вул. Медична, 1
вул. Медична, 1-К
2 вул. Квітуча, 6
вул. Квітуча, 6-К
3 пл. Павленківська, 14
пл. Павленківська, 14-К
4 пров. Шкільний, 4
пров. Шкільний, 4-К
5 м-н  Незалежності, 16
м-н Незалежності, 16-К
6 пров. Госпітальний, 6
пров. Госпітальний, 6-К
7 вул. Леваневського, 5
вул. Леваневського, 5-К
8 вул. Жовтнева, 7
вул. Жовтнева, 7-К
Теплові пункти підприємства
9 вул. Фрунзе, 241
вул. Фрунзе, 241-Т
10 ш-се. Київське, 76
ш-се. Київське, 76-Т

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

 

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО