У січні за тепло полтавці сплачуватимуть більше, аніж в грудні

2016-02-04 


 

У СІЧНІ ЗА ТЕПЛО ПОЛТАВЦІ СПЛАЧУВАТЬМУТЬ БІЛЬШЕ, АНІЖ У ГРУДНІ

У грудні завдяки примхам природи заощадили, а в січні доведеться сплатити трішки більше. Мова — про вартість послуг з централізованого опалення. 19 грудня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря». Отже, скільки полтавцям необхідно буде сплачувати за січневі послуги підприємства-теплопостачальника та які основні результати своєї минулорічної діяльності підсумовують фахівці останнього — розкажуть наші кореспонденти.


Збільшення кількості будинкових приладів обліку теплової енергії у Полтаві, співпраця з європейськими інвесторами з реконструкції частини системи теплопостачання міста, нововведення Кабміну щодо прив'язки вартості послуг за централізоване опалення до температури повітря за вікном — цим і не тільки запам'ятався 2015-ий для фахівців «Полтаватеплоенерго».

Так, лише за минулий рік у Полтаві кількість приладів обліку теплової енергії у житловому фонді міста зросла з 55 до 191. У 2016-ому фахівці мають надію забезпечити лічильниками ще понад 300 багатоповерхівок. Істотно зросла, кажуть комунальники, й кількість тих, хто отримує допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг. Наразі в Полтаві кожен третій споживач послуги з централізованого опалення має субсидію. А вже наприкінці 2015 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів про запровадження перерахунку вартості послуг з централізованого опалення в залежності від температури зовнішнього повітря.

/Роман Кашин, заст. ген. директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Починаючи з грудня 2015 року, нарахування за послуги з централізованого опалення споживачам, у яких відсутні квартирні або будинкові засоби обліку, приведені до вимог даної постанови. За грудень 2015 року нарахування склали 13 грн 71 коп, що менше від планових на 1 грн 15 коп. Це було пов'язано з тим, що середньомісячна температура грудня склала 0,37 градусів, а в тарифі враховано -1,1 градусів/

У січні ж 2016-ого, за даними Полтавського обласного центру з гідрометеорології, середньомісячна температура склала -7,28 градусів, у той час як в тарифах закладено -6,8 градусів Цельсія. Тож, кажуть на підприємстві, нарахування за перший місяць року за 1 кв. м складуть 15 грн 15 коп, що на 2% більше від планових показників. Попри незвично низькі температури січня, у «Полтаватеплоенерго» констатують: обійшлося без позаштатних ситуацій.

/Роман Кашин, заст. ген. директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Нормативну температуру ніхто не змінював. Відповідно до діючих норм, вона повинна становити 18 градусів, лише виняток для кутових кімнат, де температура повинна бути 20 градусів. Якщо температура не відповідає нормі, то на підприємстві є служба контролю за приладами обліку та якістю послуг, яка здійснює контроль за послугами підприємства, телефонний номер 510-481/

У вихідні та неробочий час, продовжує Роман Кашин, із проблемами щодо отримання послуги з централізованого опалення споживачі можуть звертатися до виробничо-диспетчерської служби підприємства за цілодобовим номером 510-400.

Крістіна БРІГІДА
 
За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу:
У січні за тепло полтавці сплачуватимуть більше, аніж в грудні


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО