«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє про проведення дня відкритих дверей

2016-03-29

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
З метою подальшого підвищення рівня інформованості споживачів послуг централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води щодо діяльності обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та для ознайомлення з його виробничими об’єктами, 06 квітня 2016 року проводиться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».  

До участі у ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ запрошуються всі зацікавлені представники громадських організацій/об’єднань, уповноважені представники ОСББ й ЖБК, громадськість та небайдужі полтавці. Проведення ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ відбуватиметься на виробничій базі «Полтаватеплоенерго» за адресою м. Полтава вул. Комарова, 2-А, зала засідань.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

08:45    — зустріч та реєстрація учасників;
09:00    — ознайомлення з виробничими об’єктами підприємства;
11:00    — відкриття та початок роботи;
11:15    — інформація щодо виробничої діяльності підприємства, технологічних особливостей виробництва теплової енергії та технічного стану основних засобів; 
12:00    — інформація щодо фінансово-економічного стану підприємства та тарифів;
12:45    — відповіді фахівців підприємства на запитання присутніх.

З метою забезпечення транспортом для відвідування виробничих об’єктів підприємства у м. Полтава, прохання до зацікавлених осіб завчасно поінформувати організаторів, надіславши листа на адресу info@pte.poltava.ua, в якому необхідно зазначити назву організації/об’єднання та/або ПІБ уповноваженої особи (разом з контактним телефоном) і орієнтовну кількість учасників заходу. 

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО