«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ: Щодо нарахувань плати за послугу з опалення з урахуванням температури зовнішнього повітря

2016-12-07

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ:
Щодо нарахувань плати за послугу з опалення
з урахуванням температури зовнішнього повітря
При виконанні розрахунків тарифів на послугу з централізованого опалення «Полтаватеплоенерго» були враховані середньомісячні температури зовнішнього повітря за даними Полтавського обласного центру з гідрометеорології; тривалість опалювального періоду визначено на підставі рішень Полтавського МВК про початок/закінчення опалювального сезону. Розрахунки тарифів на теплову енергію були виконані підприємством у 2012 р., але затверджені НКРЕКП лише у 2014 р. При цьому Комісія не переглядала кліматичні умови та тривалість опалювального періоду.

При визначенні середньої температури та тривалості опалювального періоду підприємством був проведений аналіз кліматичних умов за останні 6 років, що передували проведенню розрахунків тарифів. Враховуючи аномально теплий 2007 рік (з середньою температурою опалювального сезону +1,7 С), фактичні кліматичні умови на вимогу НКРЕКП визначалися за даними 2006, 2008-2011 рр.:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАДАЄ РОЗ’ЯСНЕННЯ: Щодо нарахувань плати за послугу з опалення з урахуванням температури зовнішнього повітря

 

Середні показники склали, відповідно: t ср.оп.п.= 0 С та n оп.п.= 182 дн.

Додатково необхідно зазначити, що зняття показників будинкових лічильників теплової енергії відбувається в період з 24-го по 29-те число попереднього та поточного місяців. Температура та тривалість цього фактичного розрахункового періоду зазвичай відрізняються від температури та тривалості календарного місяця, які приймаються при розрахунку вартості опалення без лічильника. В окремо взятому місяці ці розбіжності можуть доволі суттєво впливати на формування різниці у вартості опалення квадратного метра площі житла у будинках без лічильників у порівнянні з будинками, обладнаними приладами обліку. 

Важаємо за доцільне наголосити, що порівняльний аналіз вартості опалення та оцінка рівня заощадження споживачів будуть коректними лише за підсумками повного опалювального періоду. Так, за опалювальний сезон 2015-2016 рр., вартість послуги з централізованого опалення для споживачів, будинки яких обладнані загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії, була нижчою, в середньому, на 11% порівняно із споживачами, котрі розраховуються за опалювальною площею. 

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНОНещодавно організації-надавачі житлово-комунальних послуг узгодили з органами соцзахисту механізм перепризначення субсидій для населення за умови наявності заборгованості.

Субсидія призначається на 12 місяців. Окремо робиться розрахунок на опалювальний і неопалювальний сезони. З 1 травня вступив у силу новий механізм обрахування субсидій..

КОРИСНО

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

до опалювального періоду 2017-2018 рр. у м. Полтава,

погоджений з виконавчим комітетом

 Полтавської міської ради


З графіками підготовки котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж до опалювального періоду 2017-2018 рр. у м. Карлівка, смт Машівка, смт Котельва та смт Решетилівка, де обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» надає свої послуги, можна ознайомитися у відповідних розділах офіційного сайту підприємства...

Архiв новин

«    Июль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31