«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опалювальний період 2016-2017 рр. продовжено

2017-04-20

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2016-2017 рр. ПРОДОВЖЕНО
 

У середу, 19 квітня, виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив підписане міським головою м. Полтава розпорядження, відповідно до якого з 19 квітня цього року продовжено опалювальний період 2016-2017 рр.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опалювальний період 2016-2017 рр. продовжено

Причиною прийняття такого рішення стало різке погіршення погодних умов зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря. 


Зазначене вище розпорядження, надійшло на адресу підприємства одночасно із оприлюдненням його змісту у місцевих засобах масової інформації і одразу було вжито заходів до його виконання.

Традиційно пріоритетними для відновлення опалення на території міста є об’єкти його соціальної інфраструктури — лікарняні заклади, заклади освіти і виховання тощо — звернення від яких, про необхідність включення опалення, почали надходити ще напередодні. При надходженні таких звернень ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» невідкладно вживало всіх можливих заходів аби повернути теплопостачання до дитячих садочків, лікарень та шкіл нашого міста. На сьогодні всі заклади виховання, освіти, медицини, які цього потребували, вже з теплом.

Стосовно житлового фонду нашого міста ситуація дещо інша.

Для розуміння, датою офіційного закінчення опалювального сезону 2016-2017 років донедавна було 5 квітня і відтоді, протягом двох останніх тижнів, обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», в рамках підготовки до наступного опалювального періоду 2017-2018 рр., всі наявні ресурси спрямувало на проведення планових ремонтних робіт на об’єктах теплового господарства. У першу чергу ці роботи розпочалися на сезонних котельнях підприємства, котрі надають виключно послугу з централізованого опалення, тобто задіяні лише протягом опалювального періоду. Для довідки, з 90 котелень підприємства, котрі перебувають на його балансі, таких котельних 48. На більшості із зазначених котелень активна фаза проведення планових робіт на момент оприлюднення інформації про продовження опалювального періоду 2016-2017 рр. вже розпочалася, а отже негайно ввести в експлуатацію частину таких котелень підприємства немає навіть технічної можливості. До того ж всі такі об’єкти підприємства на міжопалювальний період підлягають відключенню від газорозподільчих мереж міста та опломбуванню газопостачальною організацією.

Тому фахівці «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», після отримання офіційного документу про продовження опалювального періоду з 19 квітня цього року, потрапили у ситуацію коли з об’єктивних причин у повному обсязі поставлену перед підприємством задачу в стислі строки виконати не мають технічної можливості. Проте навіть у такій складній ситуації, завдяки досвіду і технічним напрацюванням, у більшості випадків вихід все ж було знайдено і протягом 19-20 квітня переважна більшість полтавців тепло в своїх оселях відчують.

Додатково, хочемо зазначити, що у трудового колективу ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» підстав, які б вказували на необхідність відновлення теплопостачання до житлового фонду міста не було, адже протягом останніх 10 діб на адресу підприємства жодного звернення від полтавців з проханням розглянути можливість продовження опалювального періоду в житлових багатоповерхівках міста не надходило. Раніше у нашому місті подібних непередбачуваних продовжень опалювального сезону також не було. 

Протягом останніх двох днів, від моменту оприлюднення розпорядження міського голови міста, до абонентської та виробничо-диспетчерської служб підприємства надходять телефонні дзвінки, більшість з яких пов’язана не з необхідністю включення опалення, а із питаннями щодо того як будуть відбуватися нарахування за послугу опалення в період з 19 квітня і до офіційного завершення продовженого опалювального періоду 2016-2017 рр.

У відповідь на звернення та з метою інформування полтавців повідомляємо: всі нарахування за послугу опалення за період з 19 квітня будуть відбуватися виключно по факту надання послуги опалення у конкретному житловому будинку. Зокрема, у житлових будинках обладнаних приладами обліку теплової енергії по його показникам, а у решті житлових будинках міста — за даними підприємства та інформацією про наявність опалення у будинку, котра надійде від балансоутримувача житлового будинку.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» звертається до полтавців з проханням із розумінням поставитися до цієї ситуації, що вперше склалася у нашому місті. Зі свого боку весь трудовий колектив підприємства-теплопостачальника зробить все від нього залежне для того, щоб теплоносій дійшов до кожного житлового будинку нашого міста. Проте слід також взяти до уваги й те, що цей процес вимагає часу і залежить від багатьох факторів, зокрема і до готовності внутрішньобудинкової мережі теплопостачання житлового будинку прийняти теплоносій.

Інформація щодо строків продовження опалювального періоду буде повідомлена додатково.

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» пояснив, що корективи в плани підприємства можуть бути внесені лише через значний обсяг робіт зі встановлення будинкових приладів обліку теплової енергії, що потребують значних грошових ресурсів, та недостатній рівень розрахунків полтавців за вже отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.
Нещодавно добіг кінця опалювальний період 2016— 2017 років: розпочавшись 11 жовтня, він завершився 5 квітня (авт. - з 19 квітня 2017 року опалювальний період 2016-2017рр. Розпорядженням міського голови м.Полтава продовжено). А полтавські теплоенергетики вже думають про наступний опалювальний сезон... 


КОРИСНО

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

до опалювального періоду 2017-2018 рр. у м. Полтава,

погоджений з виконавчим комітетом

 Полтавської міської ради


З графіками підготовки котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж до опалювального періоду 2017-2018 рр. у м. Карлівка, смт Машівка, смт Котельва та смт Решетилівка, де обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» надає свої послуги, можна ознайомитися у відповідних розділах офіційного сайту підприємства...

Архiв новин

«    Апрель 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30