Понад 40% полтавських житлових будинків вже обладнані лічильниками теплової енергії

2017-05-10

ПОНАД 40% ПОЛТАВСЬКИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ВЖЕ ОБЛАДНАНІ ЛІЧИЛЬНИКАМИ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Цей показник на підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» вже до кінця поточного року планують істотно збільшити. У міжопалювальний період робота зі встановлення приладів обліку, запевняють його працівники, лише активізується.


У 2015 — 5%, у 2017-ому — вже 40. У полтавських будинках щороку з'являється все більше лічильників теплової енергії. Держава вимагає, щоб кожна гігакалорія була на обліку. Відтак на комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» цього року мають масштабні плани щодо забезпечення будинків приладами обліку теплової енергії. Зараз кількість таких перевищила 550. Встановлювали лічильники, кажуть на підприємстві, і упродовж опалювального періоду, коли дозволяли погодні умови. Коли були сильні морози прилади збирали у цехах, коли стало тепліше — проводили монтаж у підвалах житлових будинків. Стан цих приміщень у деяких будинках, розповідають фахівці, залишає бажати кращого.

Олександр Струтовський, старший майстер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— У 30% підвалів — є пошкодження каналізації. Ми теж повідомляємо про це ЖЕО. Зіштовхнулися із ситуацією, що жив безпритульний чоловік у цьому підвалі. Залишив від себе багато речей. Гарно, що ЖЕО спрацював швидко, прибрав там. Скажімо так: на наші плани це ніяк не вплинуло — за 2 дні планували встановити, за два дні встановили.

У міжопалювальний період ця робота, кажуть на підприємстві, лише пожвавилася. У планах до кінця року — ще забезпечити лічильниками 600 полтавських багатоповерхівок.

Роман Кашин, заст. генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Протягом опалювального періоду до нас були численні звернення з проханнями, а то із вимогами, встановити лічильники загальнобудинкові. Мешканці це обґрунтовують тим, що вони можуть фактично сплачувати за отриману теплову енергію, можуть здійснювати якісь заходи з регулювання, з утеплення і мати якийсь економічний ефект.

Економічний ефект, як показує практика, є. В середньому будинки з лічильниками можуть заощаджувати до 12% коштів. В деяких багатоповерхівках ця цифра сягає 30%. Рівень економії, відзначають фахівці, залежить від багатьох факторів. Серед них — утеплення будинків, місць загального користування у них — підвалів, горищ, під'їздів, та, звичайно, раціональне використання самої теплової енергії.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

За матеріалами: ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу: http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу: ПОНАД 40% ПОЛТАВСЬКИХ БУДИНКІВ ОБЛАДНАНІ ЛІЧИЛЬНИКАМИ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Друкувати

АКТУАЛЬНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995, споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний термін не призначається...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31