Полтавські котельні за графіком зупиняються для проведення планових ремонтів

2017-05-16

ПОЛТАВСЬКІ КОТЕЛЬНІ ЗА ГРАФІКОМ ЗУПИНЯЮТЬСЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ РЕМОНТІВ

Деякі з цих об'єктів теплового господарства вже почали зупиняти для проведення планових ремонтних робіт в рамках підготовки до нового опалювального періоду. На черзі – найбільша котельня у місті, що по вулиці Ціолковського. Від чого залежить термін їхньої зупинки та як завдяки таким заходам у місті готуються до наступної зими – дивіться далі.


Майстер Віталій Білий 14 років працює на підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Нині його робоче місце – котельня за адресою вул. Баленка, 7, що у мікрорайоні Браїлки. Остання постачає тепло та гарячу воду до більш ніж 200 житлових будинків. Також обслуговує 5 дитячих садків, 2 школи та поліклініку.

Віталій Білий, майстер другої групи ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Протягом 5 років, щоб не наврочити, зривів в роботі в зимовий період на цій котельні не було. Це пов'язано з тим, що якісно робилися гідравлічні випробування, заміна теплової мережі, де були виявлені ті чи інші порушення в роботі.

Аби котельня і далі працювала у штатному режимі та була готовою до роботи у наступному опалювальному сезоні, з понеділка, 15 травня, її зупиняють для проведення планового ремонту. Під час зупинки працівники підприємства мають провести повний комплекс робіт, необхідних для якісного та безперебійного надання послуг споживачам.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— У першу чергу, це гідравлічні випробування та промивання теплових мереж, котлів, теплообмінників. Також за цей період аварійної зупинки необхідно провести державну повірку приладів комерційного обліку, виконати обов'язковий поточний ремонт, а де необхідно, заміну допоміжного обладнання.

Тривалість зупинки котелень у весняний та літній періоди залежить від їхньої потужності та довжини теплових мереж, що сполучають котельню зі споживачами її послуг. Групові та квартальні котельні з довжиною теплових мереж більше 1,5 км зупиняються на 7-11 діб. Дахові та прибудовані, з відсутніми зовнішніми мережами теплопостачання, – на 5 діб. У Полтаві виняток становить лише найбільша котельня міста, що по вул. Ціолковського, 36.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
—  Враховуючи, що вона забезпечує послугами теплопостачання більше ніж 60 тисяч мешканців міста, довжину теплових мереж, яка перевищує 57 км, встановлену потужність 250 Гкал на годину, то таку котельню за 10 діб неможливо підготувати. Тому тривалість її зупинки складає 18 діб.

Ця котельня буде зупинена з 22 травня, а отже мешканці мікрорайонів Алмазний, Сади-1, Сади-2 та Сади-3 протягом наступних 18 діб, починаючи з дати зупинки, відчують певні незручності, пов’язані з тимчасовою відсутністю послуги з постачання гарячої води. З повним графіком зупинки котелень у нашому місті та інших районних центрах, де «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» надає свої послуги, можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства та інформаційному стенді в приміщенні абонентської служби.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»
 
За матеріалами:
ПОЛТАВСЬКА ТЕЛЕВІЗІЙНА СТУДІЯ «МІСТО»
Адреса ресурсу:
http://www.misto-tv.poltava.ua/
Адреса матеріалу: ПОЛТАВСЬКІ КОТЕЛЬНІ ЗА ГРАФІКОМ БЕРУТЬ «ТАЙМ-АУТ» У ПОДАЧІ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Друкувати

АКТУАЛЬНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995, споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний термін не призначається...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31